BEZPEČNOST A ARCHIV PROEBIZ

Jak jsme vyhlásili na letošní konferenci eBF, rozšiřujeme nabídku služeb od listopadových dnů o další bezpečnostní, archivní a vzdělávací produkty. Zajímavostí je, že jsme při té příležitosti konečně po třinácti letech definovali, že za archivní budou považovány eAukce a RFx Poptávky, které se konaly před více než dvěma roky.

Práce s archivními eAukcemi

Nejvíce uživatelé PROEBIZU pracují právě s daty stáří do dvou let, do starších vstupují už minimálně. My ale udržujeme „při životě deset roků staré eAukce“ a spolu s nimi obrovské a rozrůstající se množství dat. To nás vedlo k rozhodnutí do budoucna přístup do archivu zpoplatnit stokorunami pro ty, kteří mají zájem.

Bezpečnost eAukčních přístupů

Podobně je tomu u bezpečnostní správy administrátorských přístupů, kde nabízíme, že za to, co už vlastně léta děláme, ale nepřísluší nám to, převezmeme zodpovědnost. V takovém případě budeme my sami hlídat správnost, oprávněnost, aktuálnost a bezpečnost přístupů do systému, aby, jako se často stává, neměl bývalý zaměstnanec ještě dlouhou dobu k dispozici data firmy. Je na vás posoudit, jestli taková bezpečnostní služba má pro vás hodnotu.

PROcuremet Knowledge Forum

Konečně jsme se dostali k tomu, abychom postupně zpřístupňovali knihovny a databáze s učebními texty, prezentacemi, publikacemi pro všechny, které to zajímá. Máme třináctileté know how a k tomu oprávnění k užití tisícovek materiálů o elektronizaci nákupu a veřejných zakázkách. eLearningové učební materiály, testy, lektorské kursy a velkou chuť.

Novinky