Zkušební verze softwaru PROEBIZ "Blue Pilot"

Výhody zkušební verze Blue Pilot

BluePilot

  • dva měsíce užívání nejrozšířenějšího systému pro správu eAukcí zdarma
  • neomezený počet eAukcí s odhadovanou 15% úsporou za nákupní ceny
  • asistence technické podpory PROEBIZU a vysoký uživatelský komfort
  • spolupráce s předními českými odborníky na e-sourcing
  • spousta nových kontaktů, znalostí a zkušeností

Rychlý kontakt

Vyzkoušejte si software pro správu elektronických aukcí PROEBIZ na dva měsíce zdarma

Elektronické aukce představují nejprogresivnější nástroj pro výběr dodavatelů současné doby. Jsou zcela transparentní a firmám i veřejným institucím přinášejí průměrnou úsporu kolem 15 % na nákupních cenách. Software PROEBIZ je nejrozšířenějším systémem pro správu eAukcí v ČR. Vyzkoušejte dvouměsíční bezplatnou verzi Blue Pilot a přesvědčte se sami o jeho kvalitách. Napište si o další informace o programu Blue Pilot pomocí "Rychlého kontaktu" nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 597 587 100.

Proč vyzkoušet software pro realizaci výběrových řízení PROEBIZ

  1. Budete pracovat se softwarem, který je prověřen nejvýznamnějšími společnostmi a institucemi v České republice i řadě dalších zemí.

  2. Získáte nový nástroj pro zefektivnění svých výběrových řízení a dost možná i nový pohled na byznys jako takový.

  3. Kromě funkcionalit užitečného softwaru se Vám otevře také svět zajímavých osobností a kontaktů, které dynamizují Vaše podnikání.

  4. Čeká Vás příjemné zázemí stabilní domácí společnosti a tým jejích specialistů.

Co o softwaru pro elektronické aukce PROEBIZ říkají naši klienti

"eAukce považujeme za optimální nástroj na snížení cen poptávaných komodit. Dalším výrazným pozitivním aspektem eAukcí je úspora času. Oba faktory jsou podle nás stejně důležité a velmi silné. Elektronické zadávání navíc chrání zaměstnance před tlakem ze strany dodavatelů. Z těchto důvodů vnímá vedení i zaměstnanci Českomoravské stavební spořitelny eAukce jednoznačně pozitivně."

Pavel Stárek, vedoucí nákupu, Českomoravská stavební spořitelna, a. s.

"Před zavedením eAukcí jsme používali systém, který byl uživatelsky náročnější na nastavení a ovládání, a proto jsme přes něj realizovali zakázky jen zřídka. Práci v novém systému PROEBIZ si ale naši zaměstnanci rychle osvojili. Převažují pozitivní zkušenosti, a to jak u zaměstnanců, kteří se softwarem dennodenně pracují, tak u vedení. Slovnaft používání eAukcí podporuje a jeho vedení oceňuje hlavně dobré finanční výsledky a transparentnost systému. Za poslední dva roky, kdy s ním pracujeme, jsme téměř všechna výběrová řízení realizovali přes eAukce."

Mgr. Katarína Kalocsányiová, nákup služeb, SLOVNAFT, a. s.

Popis zkušební verze softwaru pro správu eAukcí Blue Pilot

Registrací do programu Blue Pilot získáváte nárok na dvouměsíční bezplatné užívání systému pro správu elektronických aukcí PROEBIZ bez omezení počtu soutěží a uživatelů, navíc se všemi službami naší zákaznické podpory Houston. Během dvouměsíčního užívání softwaru PROEBIZ si sami budete moci udělat představu o kvalitách jeho uživatelského rozhraní i o přínosu pro Vaši společnost.

Zaškolení na užívání softwaru PROEBIZ

Pokud má být Váš vstup do světa eAuckí úspěšný a užívání softwaru Vám má přinést co nejlepší výsledky, je třeba provést základní zaškolení Vašeho týmu. Našim klientům nabízíme několik možností, jak zaškolení absolvovat.

Konkrétní pracovník z Vaší firmy se může přihlásit na některé z měsíčních školení pro nováčky. Druhou možností je trénink v ostravské centrále naší společnosti. Školení můžeme konečně realizovat také v sídle Vaší společnosti.

Nejčastěji využívaná je druhá či třetí varianta. Třetí funguje lépe, až když nás poznáte, a využívá se především pro nové členy nákupních týmů, ať je nezaškolují kolegové, ale udělá to náš (zkušenější) trenér.

Novinky