Dzień eAukcyjny, Warszawa

Datum

29. 05. 2014

Ort

Warszawa

Golden Floor Sky, al. Jerozolimskie 123A - 26 piętro, Sala konferencyjna D, 02-017 Warszawa

Serdecznie zapraszamy Państwa na trzeci w tym roku Dzień eAukcyjny.

Jego celem jest dzielenie się doświadczeniami i szerzenie eAukcjnego know-how ze specjalistami działów zakupów.

Programm

Dzień eAukcyjny poprowadzą:
Mgr inż. Lenka Kundratová, Mgr Beata Harazin, Andrzej Kulbiński

Promocja ograniczona czasowo
Każdy podmiot uczestniczący workshopie otrzyma możliwość bezpłatnego przetestowania systemu na okres dwóch miesięcy.

8:30 Rejestracja uczestników
9:00 Rozpoczęcie

1) eAUKCJA NA ŻYWO z komentarzem na temat nastawienia, przebiegu i wyników. W porozumieniu z użytkownikami systemu PROEBIZ , wybierzemy minimalnie jedną, konkretną przebiegającą eAukcję i umożliwimy uczestnikom wgląd w jej przebieg, który będzie uzupełniony o specjalistyczny komentarz eAukcyjnego trenera .

2) eAukcyjne know-how różnice między poszczególnymi typami eAukcji/ efektywność użycia eAukcji przy zakupie różnych typów towarów, inwestycji i usług/ realna opłacalność eAukcji/ czas potrzebny na przygotowanie jednej eAukcji/ doświadczenia wykorzystania eAukcji w Europie

12:30 Zakończenie

Referenten

Lenka Kundratová

Mgr inż. Lenka Kundratová

Jest absolwentką wydziału ekonomiczno-prawniczego. Wieloletnie doświadczenia z marketingiem jako klasycznym narzędziem handlowym oraz praktyczną znajomość w zakresie e-biznesu uzyskała już w poprzednich miejscach pracy. Jako konsultantka wprowadziła e-aukcje do 40 firm i instytucji. Obecnie jako dyrektor handlowy w NAR marketing, gdzie pracuje od 13 lat, prowadzi zespoły konsultantów PROebiz. Jest także współautorką książki pt. "Jak lepiej i taniej kupować“, gdzie podzieliła się z czytelnikiem swoimi doświadczeniami zawodowymi.

Beata Harazin

Mgr Beata Harazin

Absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Uniwersytetu Ostrawskiego w Ostrawie. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w katowickiej firmie jako tłumacz, a następnie zdobywała doświadczenie w czeskim oddziale międzynarodowej firmy logistycznej. W 2011 roku zaczęła współpracę z firmą NAR marketing w polskim zespole handlowym. Po 7 miesiącach objęła stanowisko konsultanta handlowego oraz trenera. Od stycznia 2012 pracuje nad implementacją e-aukcyjnych rozwiązań w międzynarodowym zespole handlowym.

Andrzej Kulbinski

Andrzej Kulbiński

Jesienią 2007r. rozpoczął pracę w międzynarodowej grupie jako pracownik hotline systemu PROebiz. Po trzech i pół roku osiągnął stanowisko specjalisty ds. aukcji oraz stał się kierownikiem działu wsparcia dla klientów, gdzie w ramach programu wsparcia zajmuje się najbardziej skomplikowanymi problemami firm oraz instytucji, które używają system aukcyjny. Jednocześnie jest trenerem administratorów, a także najbardziej znanym szkoleniowcem systemu PROebiz.

Preise & Kontakt

Opłata za jeden dzień eAukcyjny / 1 osoba:
podmiot niebędący podatnikiem - 184,50 zł brutto
podatnik - 150, 00 zł netto

Płatność przelewem:
NAR marketing s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00 Ostrava
Republika Czeska
NIP: 5263092798

ING BANK ŚLĄSKI S. A.
Konto: 79105010701000002360556837
Tytuł płatności: nr NIP firmy

Opłatę za uczestnictwo należy uiścić najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem wydarzenia.

Kontakt:
Oskar Matula
tel.: +48 222 139 911
e-mail: matula@proebiz.com