Narodowe eAukcyjne Forum - elektronizacja ZP

12. 09. 2018

Łódź

Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji, ul. Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź, I piętro, pokój nr 1.04

Registrovat se

O akci

Specjalistyczne warsztaty z udziałem specjalistów ds. zamówień publicznych i zakupów firmowych na temat wykorzystywania eAukcji w procesach inwestycji publicznych i w procesach zakupowych.

Program

Moderują: Andrea Šotkovská, Andrzej Kulbiński

8:30 obecność

9:00 otwarcie workshopu

Aktualne trendy w elektronizacji

Roczne podsumowanie najważniejszych wydarzeń, zmian i ciekawostek ze świata elektronizacji zamówień publicznych. Trendy, liczby, statystyki. Dzięki trendom pojawiają się innowacje w elektronicznych usługach i narzędziach. Dowiedz się więcej o możliwościach elektronizacji w sektorze publicznym.

Andrzej Kulbiński, PROEBIZ

Zamówienia w kręgu paragrafów

Nowelizacja Ustawy o zamówieniach publicznych – najciekawsze zmiany. / Jakie zmiany przyniosła nowelizacja, na co dobrze jest się przygotować i czego możemy oczekiwać od zbliżającego się obowiązku elektronizacji ZP?

Jarosław Jerzykowski, Radca prawny

Czy stolica powinna iść przykładem?

Doświadczenia związane z elektronizacją w praktyce. / Kiedy Warszawa rozpoczęła elektronizację i jakie korzyści to przyniosło? / Czym można się zainspirować – konkretny przykład eAukcji w samorządach miejskich. / Elektroniczna ocena ofert. / Jak elektronizacja pomoże nam w pracy?

Łukasz Korba, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

Elektronizacja 4.0

Całkowita elektronizacja zamowień zakończona aukcją. / Podsumowanie doświadczeń związanych z zamówieniami, które w całości przebiegały elektronicznie i przyniosły niewiarygodne wyniki. / Odkrycie, że elektronizacja nas chroni. / Jakich sukcesów możemy osiągnąć, gdy wejdziemy w to na całego.

Piotr Krompiewski, PROEBIZ

Wymagania jakości a eAukcje

Usługi są bardzo wymagające pod względem specyfikacji - w czym tkwi problematyka specyfikacji? / Jak osiągnąć wymaganą jakość na podstawie obiektywnych warunków / Wymagania jakości i jak je oceniać w eAukcji / Analiza konkretnego przykładu na usługi.

Jak wybrać właściwe eNarzędzie

Jak zrealizować postępowanie przetargowe na dostawcę eNarzędzi? / Co powinien mieć i umieć system do realizacji elektronizacji ZP? / Jak systemy powinny działać z punktu widzenia prawa? / Jakich innych usług możemy wymagać, aby uzyskać najlepszą obsługę? / Jakie wnioski przyniosły konsultacje rynkowe?

Andrea Šotkovská, PROEBIZ

12:30 zamknięcie workshopu

Přednášející

Łukasz Korba

Absolvent Varšavské technické univerzity. Od roku 2003 pracuje na magistrátu města Varšavy. Zprvu byl odpovědný za organizaci, správu a šíření informačních systémů v oblasti zadávání veřejných zakázek. Od roku 2008 je ředitelem pro zadávání veřejných zakázek a dohlíží na proces jejich udělení jak tradiční, tak elektronickou cestou. V roce 2008 pracoval na návrhu a realizaci první aukční platformy pro veřejný sektor zaměstnavatelů v oblasti samosprávy. Nyní koordinuje projekt implementace jednotného systému správy veřejných zakázek (CPSA), který plně pokrývá proces veřejného zadávání, od plánování až po uzavření smlouvy. Zároveň pracuje na definování právních předpisů týkající se implementace systému elektronizace VZ na magistrátu hlavního města Varšavy.

Jarosław Jerzykowski

Právní poradce, absolvent Právnické fakulty Univerzity A. Mickiewicze v Poznani. V letech 2002-2004 byl náměstkem ředitele a ředitelem právního oddělení Úřadu pro zadávání veřejných zakázek. Sám je spoluautorem zákona o veřejných zakázkách. Má 12 let odborné praxe jako právní poradce a 18 let odborné praxe při uplatňování zákonu o veřejných zakázkách. Specializuje se na právní služby výběrových řízení a energetických projektů, jakožto i na výstavbu silnic.

Andrea Šotkovská

Vystudovala sociální práce na Vysoké škole zdravotnictva a sociálnej práce sv. Alžběty v Bratislavě. I přesto, že se narodila v Čechách, srdcem se cítí být více Polka. S aukcemi má již dlouhá léta zkušenosti na straně dodavatele, kdy pracovala v oblasti zdravotnictví. V současnosti je vedoucím konzultačního týmu (country manager) projektu PROEBIZ pro Polsko, kde se snaží evangelizovat trh a šířit myšlenku elektronizace a implementovat eNástroje do firem a institucí.

Piotr Krompiewski

Absolvoval školu elektronických a digitálních systémů v Zelené Hoře. V roce 2000 pak ukončil s vyznamenáním vzdělání na Vojenském centru komunikace pro výuku a informatiku v Zegrze u Varšavy. Po řadu let pracoval jako profesionální voják v pozici velitele čety. Poté, co v roce 2012 opustil vojenskou službu, začal pracovat ve společnosti NAR marketing. Po třech měsících získal pozici obchodního konzultanta a trenéra v polském obchodním týmu. Od poloviny roku 2017 začal pracovat ve vývojovém týmu JOSEPHINE, který pracuje na přípravě zakázek ve veřejném sektoru.

Andrzej Kulbiński

Nejslavnější trenér či chcete-li školitel systému PROEBIZ. To je ve zkratce Andrzej Kulbiński, který se stal součástí firmy NAR Marketing v roce 2007. Začínal jako zaměstnanec „hotline“ systému, který za tři a půl roku dosáhl na pozici specialisty na eAukce. Co to znamená? Díky svým znalostem je v rámci asistenční podpory schopen vyřešit ty nejsložitější problémy, se kterými se firmy a instituce využívající elektronické aukce potýkají.

Registrovat se

Účastník

Společnost

Ostatní

Ceník a kontakt

Cena:
Opłata za uczestnictwo / 1 osoba: podatnik 250,00 zł,
opłata uczestnictwa w obu dniach wynosi 400,00 zł / 1 osoba.

Bank:
ING Bank Śląski
Nr konta: 79105010701000002360556837
Tytuł płatności: NIP Państwa firmy / instytucji

Kontakt:
NAR marketing s.r.o.,
Eva Jiříčková
tel.: +48 222 472 457
e-mail: jirickova@proebiz.com

Back to Top