Narodowe eAukcyjne Forum

11. 04. 2018

Łódź

Registrovat se

O akci

Specjalistyczne warsztaty z udziałem specjalistów ds. zamówień publicznych i zakupów firmowych na temat wykorzystywania eAukcji w procesach inwestycji publicznych i w procesach zakupowych.

Přednášející

Andrea Šotkovská

Vystudovala sociální práce na Vysoké škole zdravotnictva a sociálnej práce sv. Alžběty v Bratislavě. I přesto, že se narodila v Čechách, srdcem se cítí být více Polka. S aukcemi má již dlouhá léta zkušenosti na straně dodavatele, kdy pracovala v oblasti zdravotnictví. V současnosti je vedoucím konzultačního týmu (country manager) projektu PROEBIZ pro Polsko, kde se snaží evangelizovat trh a šířit myšlenku elektronizace a implementovat eNástroje do firem a institucí.

Piotr Krompiewski

Absolvoval školu elektronických a digitálních systémů v Zelené Hoře. V roce 2000 pak ukončil s vyznamenáním vzdělání na Vojenském centru komunikace pro výuku a informatiku v Zegrze u Varšavy. Po řadu let pracoval jako profesionální voják v pozici velitele čety. Poté, co v roce 2012 opustil vojenskou službu, začal pracovat ve společnosti NAR marketing. Po třech měsících získal pozici obchodního konzultanta a trenéra v polském obchodním týmu. Od poloviny roku 2017 začal pracovat ve vývojovém týmu JOSEPHINE, který pracuje na přípravě zakázek ve veřejném sektoru.

Andrzej Kulbiński

Nejslavnější trenér či chcete-li školitel systému PROEBIZ. To je ve zkratce Andrzej Kulbiński, který se stal součástí firmy NAR Marketing v roce 2007. Začínal jako zaměstnanec „hotline“ systému, který za tři a půl roku dosáhl na pozici specialisty na eAukce. Co to znamená? Díky svým znalostem je v rámci asistenční podpory schopen vyřešit ty nejsložitější problémy, se kterými se firmy a instituce využívající elektronické aukce potýkají.

Registrovat se

Účastník

Společnost

Ostatní

Back to Top