Náš tým

Vedení firmy

Ředitel

Miloslav Kaplan

Miloslav Kaplan
managing director

kaplan@proebiz.com
+420 597 587 105

eBF & networking

Zuzana Kawuloková

Zuzana Kawuloková
production manager

kawulokova@proebiz.com
+420 597 587 105
+420 723 982 664

Kamila Pokorná

Kamila Pokorná
PR & marketing

pokorna@proebiz.com
+420 601 168 896
+420 597 587 106

Malcolm Collen

Malcolm Collen
consultant

collen@proebiz.com

Martin Šugra

Martin Šugra
marketing administrator

sugra@proebiz.com
+420 728 548 555

Marketing & design

Hana Hladišová

Hana Hladišová
graphic designer

hladisova@proebiz.com
+420 725 309 183

Jan Šlachta

Jan Šlachta
marketing administrator

slachta@proebiz.com
+420 601 577 702

Ekonomika a správa

Daniela Gáborová

Daniela Gáborová
chief financial officer

gaborova@proebiz.com
+420 597 587 107
+420 602 501 046

Marie Hrabovská

Marie Hrabovská
accountant

hrabovska@proebiz.com
+420 597 587 107
+420 724 081 935

Radomír Polak

Radomír Polak
accountant

polak@proebiz.com
+420 597 587 107
+420 602 424 438

Ivana Gajdošíková

Ivana Gajdošíková
office manager

gajdosikova@proebiz.com
+420 597 587 100
+420 721 848 588

Klient servis

Vedení klient servisu

Jiří Špalek

Jiří Špalek
Slovakia, Czechia, Moravia

spalek@proebiz.com
+420 606 700 910
+421 915 700 920

Tomáš Trenkler

Tomáš Trenkler
Poland, Croatia, Europe

trenkler@proebiz.com
+420 597 587 119
+420 702 061 656

Český tým

Peter Mikuláš

Peter Mikuláš
country manager

mikulas@proebiz.com
+420 721 848 993
+420 255 707 016

Igor Horváth

Igor Horváth
senior consultant

horvath@proebiz.com
+420 721 849 129

Tomáš Kravčík

Tomáš Kravčík
trainer

kravcik@proebiz.com
+420 255 707 015
+420 722 293 248

Lenka Opálková

Lenka Opálková
traffic + marketing

opalkova@proebiz.com
+420 255 775 040
+420 721 849 199

David Salzmann

David Salzmann
administrator

salzmann@proebiz.com
+420 720 039 679
+420 255 707 010

Moravský tým

Jana Vítová

Jana Vítová
country manager

vitova@proebiz.com
+420 597 587 103
+420 728 290 228

Lukáš Karcol

Lukáš Karcol
junior consultant

karcol@proebiz.com
+420 597 587 103
+420 725 022 410

Jana Vašková

Jana Vašková
traffic + marketing

vaskova@proebiz.com
+420 597 587 136
+420 720 021 551

Sofie Popova

Sofie Popova
administrator

popova@proebiz.com
+420 597 587 135
+420 702 206 105

Jan Cudlín

Jan Cudlín
administrator

jan.cudlin@proebiz.com
+420 725 880 844
+420 597 587 131

Slovenský tým

Jiří Špalek

Jiří Špalek
country manager

spalek@proebiz.com
+421 232 222 260
+421 915 700 920
+420 606 700 910

Jan Jedlička

Jan Jedlička
implementation consultant

jedlicka@proebiz.com
+420 597 587 102
+421 905 583 196
+420 601 577 701

Daniela Ondrejková

Daniela Ondrejková
traffic + marketing

ondrejkova@proebiz.com
+421 232 222 260
+420 597 587 110
+421 917 857 423
+420 724 002 385

Juraj Kviatkovský

Juraj Kviatkovský
administrator

kviatkovsky@proebiz.com
+421 232 222 260
+421 905 670 084

Lucia Kormaňáková

Lucia Kormaňáková
administrator

kormanakova@proebiz.com
+420 597 587 111
+421 905 670 075
+420 725 022 775

Lukáš Zbránek

Lukáš Zbránek
marketing specialist

zbranek@proebiz.com
+421 917 988 233
+420 725 499 619

Polský tým

Andrea Šotkovská

Andrea Šotkovská
country manager

sotkovska@proebiz.com
+48 797 292 393
+420 725 468 410
+48 22 247 24 57

Adéla Pourová

Adéla Pourová
traffic + marketing

adela.pourova@proebiz.com
+48 22 247 24 57
+420 725 499 179

Eva Jiříčková

Eva Jiříčková
traffic + marketing

jirickova@proebiz.com
+48 22 247 24 57
+420 702 206 132

Mezinárodní tým

Tomáš Trenkler

Tomáš Trenkler
commercial director

trenkler@proebiz.com
+420 597 587 119
+420 702 061 656

Igor Miota

Igor Miota
traffic + marketing

miota@proebiz.com
+385 1 6418 988
+420 597 587 119
+420 601 168 897

Uživatelská a technická podpora

Houston + projekty

Jiří Cudlín

Jiří Cudlín
project manager

cudlin@proebiz.com
+420 725 477 395

Marian Gałuszka

Marian Gałuszka
project manager

galuszka@proebiz.com
+420 597 587 111
+420 602 424 437

Martin Dokoupil

Martin Dokoupil
helpdesk operator

dokoupil@proebiz.com
+420 597 587 111
+420 606 623 327

František Seifried

František Seifried
project administrator

seifried@proebiz.com
+420 725 313 552

Lukáš Moravec

Lukáš Moravec
external developer

moravec@proebiz.com

Petr Donath

Petr Donath
project administrator

donath@proebiz.com
+420 597 587 111
+420 725 022 547
+421 918 631 205

Piotr Krompiewski

Piotr Krompiewski
supervisor / trainer

krompiewski@proebiz.com
+420 597 587 111
+48 222 139 911
+420 725 499 925
+48 798 437 170

Andrzej Kulbiński

Andrzej Kulbiński
supervisor / trainer

kulbinski@proebiz.com
+420 597 587 111
+420 724 170 190

Matěj Dosbaba

Matěj Dosbaba
BASE helpdesk operator

dosbaba@proebiz.com
+420 597 587 120
+420 597 587 115
+420 724 201 200

Miroslav Hrubý

Miroslav Hrubý
BASE helpdesk operator

hruby@proebiz.com
+420 597 587 120
+420 597 587 115
+420 724 099 925

Karel Stoszek

Karel Stoszek
external public procurement consultant

stoszek@proebiz.com

Vývoj & IT podpora

Martin Citovecký

Martin Citovecký
IT support & developer supervisor

citovecky@proebiz.com
+420 597 587 108
+420 602 116 991

Michal Husek

Michal Husek
developer

husek@proebiz.com
+420 597 587 108

Lukáš Hajný

Lukáš Hajný
developer

hajny@proebiz.com
+420 597 587 108

Tomáš Hric

Tomáš Hric
developer

hric@proebiz.com
+420 597 587 108

Lukáš Vyskočil

Lukáš Vyskočil
IT support

vyskocil@proebiz.com
+420 597 587 108
+420 724 006 463

Ondřej Valčík

Ondřej Valčík
IT support

valcik@proebiz.com
+420 597 587 108

Back to Top