O nás

Milan Kaplan

Milan Kaplan Zakladatel firmy NAR marketing s.r.o. Jeden z autorů eAukčního softwaru PROEBIZ, marketingový specialista, konzultant. Spoluautor knih Firemní nákup a eAukce a Jak levněji a lépe nakupovat. Své zkušenosti prezentuje na odborných konferencích. Je ředitelem NARu a prezidentem APUeN v Česku a na Slovensku (Asociace poskytovatelů a uživatelů eAukcí a ostatních e-nástrojů pro firemní nákup a pro veřejné zakázky).

Motorem všech PROEBIZOVSKÝCH aktivit, držitelem ochranné známky PROEBIZ a vlastníkem stejnojmenného SW je firma NAR marketing s.r.o. (zkráceně NAR), která vznikla v roce 1996 transformací firmy M. Kaplan - N.A.R. Ta své služby nabízela od prvních měsíců roku 1990. V roce 2000 jsme poprvé „potkali eAukce“ a postupně jsme jim propadli. Dnes neděláme nic jiného, než že šíříme eAukce a eAukční znalosti podle potřeb a zájmu firemních nákupních týmů a zadavatelů veřejných zakázek. Centrála firmy PROEBIZU je v Ostravě. Kanceláře nebo jinou formu zastoupení máme dále v Praze, Bratislavě a Katovicích.

NAR má stoprocentní dceřinou společnost Sentinet, která slouží jako prostředí pro ověřování nových produktů a pro obchodování se zákazníky, vyžadujícími zvláštní režim. Společnost Sentinet se specializuje na realizace eAukcí v oblasti institucí a firem, ve kterých upravuje možnosti nákupu a výběrových řízení Zákon o zadávání veřejných zakázek.

Více než deset let píšeme týdenní souhrn událostí, kterému jsme dali název TOBOGAN. Je to poznámkový blok a odlehčený humorný týdeník v jednom.

Iniciovali jsme vznik asociací uživatelů eAukcí APUeN CZ a APUeN SK.

Společnosti NAR marketing s.r.o. a Sentinet s.r.o. úspěšně zavedly systém managementu bezpečnosti informací ČSN ISO/IEC 27001:2006 a jsou také držitelem certifikátu dokládajícího shody systému managementu kvality s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009. Tímto splňují požadavky Zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a využívají ministerstvem atestovaný elektronický nástroj „PROEBIZ“.

Novinky