Malá Ostrava

04. 04. 2014

Klub Parník

Pozor: Táto akcia sa už uskutočnila 04. 04 . 2014!

O akcii

Malá Ostrava

Poslechový večer pro všechny příznivce folkové muziky.

Program

Pavel Tabásek (Jasenná) Osobitý svou valaštinou, která dělá jeho písničky mile originální. Byl největším překvapením loňského ročníku Malé Ostravy.

Arnošt Frauenberg (Žebrák) Vypravěč s písničkami plných humoru, nadhledu, neobvyklých rýmů se zkušeností komedianta z pořadu Na stojáka a jiných stand up comedy.

Petr Rimský (Praha) Skvělý kytarista s jedinečným hráčským projevem, písničkář a publicista představí písně z alba Zákon o zachování lásky, pro které si vymyslel pojmenování „chlapské tesknice“. Doprovázejí ho dvě vokalistky Veronika Skočdopolová a Petra Zajíčková.

Petr Vašina (Příbram) Nezaměnitelný písničkář, bluesový zpěvák, hráč na foukací harmoniky a flétnu se zkušeností z folkrockového Povidla z Ostrova nad Ohří nebo příbramského Blues Bandu a dalších kapel.

Sova & Slamák (Ostrava) Představují se jako komedianti s jiskrou, co dokážou rozesmát, pohladit a stmelit, a nejspíš to není daleko od pravdy. Vtipně vypointované texty, ptákoviny v ostravštině, legenda o Erazimu Hauerovi.

Šansonika (Orlová) Spojení skvělých textů Honzy Dospivy a stejně skvělého hlasu a pěveckého projevu Lucky Bublavé. Je cítit, že hrají a zpívají rádi a že si se začleněním se do nějakého hudebního stylu moc starostí nedělají.

Vera Muse (Havířov) Písničky postavené na nezakrývaných osobních výpovědích, muzikantsky z pomezí několika hudebních světů. Uslyšíte srdce a naléhavý hlas.

Ota & Nikol (Bohumín) Ota Maňák je znám především, jako ústřední postava bohumínského Sluníčka. Nová poloha v duu se zpěvačkou Nikolou Sikorovou dává vyniknout jeho, resp. jejich citu pro rytmus a harmonii.

Zuzana Vávrová + Martin Přidal (Ostrava) Zpěv a akustická kytara, duo vyznávající a prezentující převážně latinskoamerickou akustickou muziku, s prvky jazzu a world music.


Kontakt:

ZuzKa
e-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 105
GSM: +420 723 982 664

Back to Top