Náš tím

Vedenie firmy

Riaditeľ

Miloslav Kaplan

Miloslav Kaplan
managing director

  kaplan@proebiz.com
  +420 597 587 105

eBF & networking

Zuzana Kawuloková

Zuzana Kawuloková
production manager

  kawulokova@proebiz.com
  +420 597 587 105
  +420 723 982 664

Kamila Pokorná

Kamila Pokorná
PR & marketing

  pokorna@proebiz.com
  +420 601 168 896
  +420 597 587 106

Malcolm Collen

Malcolm Collen
consultant

  collen@proebiz.com

Martin Šugra

Martin Šugra
marketing administrator

  sugra@proebiz.com
  +420 728 548 555

Marketing & design

Hana Hladišová

Hana Hladišová
graphic designer

  hladisova@proebiz.com
  +420 725 309 183

Jan Šlachta

Jan Šlachta
marketing administrator

  slachta@proebiz.com
  +420 601 577 702

Šárka Hermannová

Šárka Hermannová
external junior graphic designer

  hermannova@proebiz.com

Ekonomika a riadenie

Daniela Gáborová

Daniela Gáborová
chief financial officer

  gaborova@proebiz.com
  +420 597 587 107
  +420 602 501 046

Marie Hrabovská

Marie Hrabovská
accountant

  hrabovska@proebiz.com
  +420 597 587 107
  +420 724 081 935

Radomír Polak

Radomír Polak
accountant

  polak@proebiz.com
  +420 597 587 107
  +420 602 424 438

Ivana Gajdošíková

Ivana Gajdošíková
office manager

  gajdosikova@proebiz.com
  +420 597 587 100
  +420 721 848 588

Klient servis

Vedenie klient servisu

Jiří Špalek

Jiří Špalek
Slovakia, Czechia, Moravia

  spalek@proebiz.com
  +420 606 700 910
  +421 915 700 920

Tomáš Trenkler

Tomáš Trenkler
Poland, Croatia, Europe

  trenkler@proebiz.com
  +420 597 587 119
  +420 702 061 656

Český tím

Peter Mikuláš

Peter Mikuláš
country manager

  mikulas@proebiz.com
  +420 721 848 993
  +420 255 707 016

Igor Horváth

Igor Horváth
senior consultant

  horvath@proebiz.com
  +420 721 849 129

Tomáš Kravčík

Tomáš Kravčík
trainer

  kravcik@proebiz.com
  +420 255 707 015
  +420 722 293 248

Lenka Opálková

Lenka Opálková
traffic + marketing

  opalkova@proebiz.com
  +420 255 775 040
  +420 721 849 199

David Salzmann

David Salzmann
administrator

  salzmann@proebiz.com
  +420 720 039 679
  +420 255 707 010

Moravský tím

Jana Vítová

Jana Vítová
country manager

  vitova@proebiz.com
  +420 597 587 103
  +420 728 290 228

Lukáš Karcol

Lukáš Karcol
senior consultant

  karcol@proebiz.com
  +420 597 587 103
  +420 725 022 410

Sofie Popova

Sofie Popova
administrator

  popova@proebiz.com
  +420 597 587 135
  +420 702 206 105

Jan Cudlín

Jan Cudlín
administrator

  jan.cudlin@proebiz.com
  +420 725 880 844
  +420 597 587 131

Wladyslaw Pituch

Wladyslaw Pituch
traffic + marketing

  pituch@proebiz.com
  +420 597 587 136
  +420 725 880 522

Slovenský tím

Jiří Špalek

Jiří Špalek
country manager

  spalek@proebiz.com
  +421 232 222 260
  +421 915 700 920
  +420 606 700 910

Kristina Kaplanová

Kristina Kaplanová
senior consultant

  kaplanova@proebiz.com
  +421 232 222 260
  +421 917 765 409
  +420 606 246 498

Daniela Ondrejková

Daniela Ondrejková
traffic + marketing

  ondrejkova@proebiz.com
  +421 232 222 260
  +421 917 857 423
  +420 724 002 385

Juraj Kviatkovský

Juraj Kviatkovský
administrator

  kviatkovsky@proebiz.com
  +421 220 255 999
  +421 905 670 084
  +420 724 394 588

Lukáš Zbránek

Lukáš Zbránek
marketing specialist

  zbranek@proebiz.com
  +421 917 988 233
  +420 725 499 619

Poľský tím

Łukasz Tukaj

Łukasz Tukaj
junior consultant

  tukaj@proebiz.com
  +48 571 431 744
  +420 702 206 116

Eva Jiříčková

Eva Jiříčková
traffic + marketing

  jirickova@proebiz.com
  +48 22 247 24 57
  +48 797 292 393
  +420 702 206 132

Piotr Krompiewski

Piotr Krompiewski
supervisor / trainer

  krompiewski@proebiz.com
  +420 597 587 111
  +48 222 139 911
  +420 725 499 925
  +48 798 437 170

Medzinárodný tím

Tomáš Trenkler

Tomáš Trenkler
commercial director

  trenkler@proebiz.com
  +420 597 587 119
  +420 702 061 656

Igor Miota

Igor Miota
traffic + marketing

  miota@proebiz.com
  +385 1 6418 988
  +420 597 587 119
  +420 601 168 897

Užívateľská a technická podpora

Houston + projekty

Jiří Cudlín

Jiří Cudlín
project manager

  cudlin@proebiz.com
  +420 725 477 395

Marian Gałuszka

Marian Gałuszka
project manager

  galuszka@proebiz.com
  +420 597 587 111
  +420 602 424 437

Martin Dokoupil

Martin Dokoupil
helpdesk operator

  dokoupil@proebiz.com
  +420 597 587 111
  +420 606 623 327

František Seifried

František Seifried
project administrator

  seifried@proebiz.com
  +420 725 313 552

Lukáš Moravec

Lukáš Moravec
external developer

  moravec@proebiz.com

Petr Donath

Petr Donath
project administrator

  donath@proebiz.com
  +420 597 587 111
  +420 725 022 547
  +421 918 631 205

Andrzej Kulbiński

Andrzej Kulbiński
supervisor / trainer

  kulbinski@proebiz.com
  +420 597 587 111
  +420 724 170 190

Matěj Dosbaba

Matěj Dosbaba
BASE helpdesk operator

  dosbaba@proebiz.com
  +420 597 587 120
  +420 597 587 115
  +420 724 201 200

Miroslav Hrubý

Miroslav Hrubý
BASE helpdesk operator

  hruby@proebiz.com
  +420 597 587 120
  +420 597 587 115
  +420 724 099 925

Karel Stoszek

Karel Stoszek
external public procurement consultant

  stoszek@proebiz.com

Jana Vašková

Jana Vašková
project administrator

  vaskova@proebiz.com
  +420 597 587 111
  +420 720 021 551

Marek Macháček

Marek Macháček
project administrator

  machacek@proebiz.com
  +420 724 240 177

Adéla Pourová

Adéla Pourová
project administrator

  adela.pourova@proebiz.com
  +48 22 247 24 57
  +420 725 499 179

Vývoj & IT podpora

Martin Citovecký

Martin Citovecký
IT support & developer supervisor

  citovecky@proebiz.com
  +420 597 587 108
  +420 602 116 991

Michal Husek

Michal Husek
developer

  husek@proebiz.com
  +420 597 587 108

Lukáš Hajný

Lukáš Hajný
developer

  hajny@proebiz.com
  +420 597 587 108

Tomáš Hric

Tomáš Hric
developer

  hric@proebiz.com
  +420 597 587 108

Lukáš Vyskočil

Lukáš Vyskočil
IT support

  vyskocil@proebiz.com
  +420 597 587 108
  +420 724 006 463

Ondřej Valčík

Ondřej Valčík
IT support

  valcik@proebiz.com
  +420 597 587 108

Back to Top