Certifikovaný eLearningový kurz

Udělejte si eDoktorát z eAukcí

Přinášíme vám eLearningový program, který vás o eAukcích naučí maximum možného. Doktoráty se v České republice za vědomosti o eAukcích zatím neudílejí. Ale věřte, že až budou, absolventi tohoto kurzu ho dostanou automaticky.

„Víte, jak vhodně využít speciální eAukční vzorce a zvýšit tak efektivitu?“

Andrzej Kulbiński

Andrzej Kulbiński

„Znáte cenu čestného nákupu Fair Sourcing Awards? A chcete ji získat?“

Marian Gałuszka

Marian Gałuszka

„Více než 6 000 administrátorů PROEBIZ. Chcete patřit mezi ty nejlepší?“

Jan Jedlička

Jan Jedlička

Co je eLearningový kurz PROEBIZ

Jedná se o zcela unikátní elektronický certifikační vzdělávací program shrnující 18 let zkušeností specialistů pracujících se systémem pro správu eAukcí PROEBIZ. Naučíte se v něm nastavovat, spravovat a optimalizovat eAukce přímo od tvůrců nejrozšířenějšího softwaru pro elektronické aukce ve střední Evropě. Tito odborníci již proškolili tisíce uživatelů a většinu jejich know-how nyní můžete mít k dispozici prostřednictvím jediné webové aplikace. Účastníci kurzů zároveň získají také přístup do samotného sw PROEBIZ, který je připraven pro cvičné eAukce.

let zkušeností

stran materiálů

šablon eAukcí

superšablon

videonávodů

specialistů na eAukce

Struktura vzdělavacích kurzů

A1

ELEMENTARY

Úroveň začátečníků, kteří se naučí základní eAukční úkony a nastavení eAukcí na běžné komodity. Účastníci sami dokážou nastavit eAukční typ ERMMA s několika položkami, případně několika volitelnými podmínkami.
A2

PRE-INTERMEDIATE

Studenti druhého stupně A2 zvládnou základní práci s eAukcemi v rámci standardních nákupních postupů. Naučí se nastavit eAukce na multikriteriální hodnocení, zorientují se v práci s pozorovateli a zvládají základní nastavení základních pomocných výpočtů.
B1

INTERMEDIATE

Rozšířený eAukční kurz je pokročilou úrovní online eAukčního vzdělávání. Zaměřuje se na podrobný popis systému PROEBIZ a všech jeho funkcí. V tomto kurzu jsou obšírně vysvětlena multikritéria, pomocné výpočty a typy hodnocení.
B2

UPPER-INTERMEDIATE

Je nejvyšší čistě eAukční kurz PROEBIZ. Studenti se v něm především naučí nastavovat různé eAukční typy a pochopí, jaká jsou jejich specifika a kdy je vhodné je využít. Zvláštní pozornost je věnována také eAukcím na TCO.
C1

ADVANCED

Nákupní kurz je sestavován ve spolupráci s desítkami nákupních expertů z České a Slovenské republiky i ostatních evropských států. Zaměřuje se na praktické využití nákupních teorií, práci s dodavateli.
C2

MASTERY

Nejvyšší stupeň znalostí z oblasti nákupu. Zaměřuje se na aplikaci a implementaci pokročilých nákupních teorií a strategií. Obsahuje připomínky, komentáře, postřehy a pohledy na problematiku mnoha nákupních specialistů.

Proč vstoupit do elektronického vzdélávacího kurzu PROEBIZ

 • Nikde jinde nezískáte tolik vědomostí o eAukcích jako zde. Důraz je přitom kladen na praktické využití poznatků, takže budete moci okamžitě začít své vlastní eAukce vylepšovat.
 • Pokud ještě eAukce nevyužíváte, právě se vám otevírá jedinečná možnost pochopit díky sw PROEBIZ, jak celý systém elektronizace nákupu funguje.
 • Získáte přístup do kurzů, ve kterých vás krok za krokem provedeme světem eAukcí, dále do největší eAukční knihovny plné odborných materiálů a do slovníku eAukčních pojmů.
 • K praktickému vysvětlení slouží kromě textových materiálů názorné videonávody pro práci v sw PROEBIZ.
 • 263 šablon pro konkrétní nastavení eAukcí a 12 superšablon pro nastavení kategorií. Vzdělávací materiály i praktické pomůcky jsou navíc průběžně aktualizovány a doplňovány.
 • V rámci diskuzního a poradenského fóra vám bude více než 10 specialistů na eAukce odpovídat na nejsložitější otázky z problematiky elektronických aukcí.
 • Na konci každé úrovně kurzu (A1 až C2) můžete po úspěšném absolvování testu a vypracování praktických úkolů získat certifikát.
Základní eAukční kurz
3 000 Kč
 • A1 – ELEMENTARY
 • A2 – PRE-INTERMEDIATE
Nákupní kurz
5 000 Kč
 • C1 – ADVANCED
 • C2 – MASTERY

Ceny jsou uvedené bez DPH, na 12 měsíců pro jednu osobu. Součástí každého kurzu jsou dvě certifikace.

Přejít na elektronický certifikační vzdělávací program PROEBIZ eLearning

Back to Top