Investiční eTendry


18. 01. 2022

online

Note: This event took place on 18. 01 . 2022!

Event Information

TATRA TRUCKS a.s. využívá e-tendry již 10 let, převážně na investiční akce, a má hodně zkušeností, o které se může podělit. Zaměříme se na jejich zkušenosti s e-tendry na investice a jiné strojní vybavení s využitím eAukce a s elektronickým schvalováním jednotlivých kroků. Krok za krokem rozebereme úspěšná výběrová řízení, podíváme se na co si dát pozor, jak zvolit správnou strategii a vhodný typ aukce. Jak je důležité zapojit do procesu výběrového řízení i další lidi.

Programme

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Lukáš Karcol
Host: Daniel Matúška

Speakers

Daniel Matúška

Po ukončení studia na VŠB-TU Ostrava na rok vycestoval sbírat životní zkušenosti do Austrálie, po návratu vstoupil do automotive prostředí, kde na obchodní pozici po dobu dva a půl roku úspěšně vyjednával zakázky se společnostmi jako Volvo Group, Jaguar Land Rover, ŠKODA AUTO, AUDI AG a Volkswagen AG. V roce 2017 se rozhodl změnit vyjednávací stranu a nastoupil do nákupního oddělení TATRA TRUCKS na pozici strategický nákupčí, ve kterém působí doposud. Do jeho pestré pracovní náplně patří řízení nákupu složitých investičních celků a projektové řízení vybraných interních projektů v oblasti optimalizace logistických a nákupních procesů.

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Michal Stalmach
gsm: +420 724 242 272
tel.: +420 597 587 136
e-mail: stalmach@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE