23. 02. 2022

online

Note: This event took place on 23. 02 . 2022!

Event Information

Při sestavování, doplňování a rekonstrukcích týmů je nutné najít funkční relaci mezi soft a hard skills, tzn. osobnostními dispozicemi a odborností, kompetencemi a kvalifikací. To je to důležité téma.

Programme

Moderuje: Ivana Šuláková
Host: Jiří Šindler
Start: 10:00, délka: 30 min

Speakers

Ivana Šuláková

V prostředí masových médiích pracuje už přes 30 let. Má za sebou zkušenosti z novin, televize i rozhlasu. Jak sama říká, je to svět, který je pořád v pohybu a každý, kdo v něm chce udržet tempo, se musí stále něčemu novému učit. Vysvětluje to i svým studentům. Přednášela na tuzemských vysokých školách a stále působí jako externí pedagožka v předmětech souvisejících s masmédii. Specializuje se na mediální legislativu, etiku a historii, pomáhá jiným zvládnout vystupování před mikrofonem a kamerou.

Jiří Šindler

Organizování různých typů akcí se začal věnovat už někdy v polovině devadesátých let. Tento, zprvu koníček, pronikal do všech jeho profesních činností, ať už v roli obchodního manažera nebo v roli manažera volno časového areálu, jenž řídil necelých sedm let. S para hokejem (tehdy ještě sledge hokejem) přišel poprvé do kontaktu někdy v roce 2007, kdy se seznámil se zakladatelem Romanem Herinkem ze Zlína. Ten ho „nakazil“ svým obrovským zapálením pro tento sport handicapovaných a vášeň obeznámit s ním širší veřejnost. Společně byli součástí organizace prvního mistrovství světa v Ostravě v roce 2009. Organizace mistrovství světa v para hokeji 2019 a 2021 pro něj byla zúročením všech předchozích zkušeností a také splněním velkého snu „otce zakladatele“, protože para hokej je dnes populární sport.

Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE