ICT ve veřejných zakázkách


13. 07. 2022

online

Register

Programme

Moderuje: Adam Gromnica, MPSV
Host: Martin Rajman, ČT
Start: 10:00, délka: 30 min

Speakers

Martin Rajman

Martin Rajman vede oddělení centrálních nákupů v České televizi a ve své praxi uplatňuje neotřelé nápady a postupy směřující zejména k zajištění odpovídající kvality plnění (jako například v případě nákupu služeb úklidu nebo ostrahy). Kvalitu v širších souvislostech hledá i v zakázkách v oblasti ICT. Jak se vypořádává s výzvami, které nákup výpočetní a kancelářské techniky může přinášet? Kde se inspiruje? Jaké nástroje používá?

Adam Gromnica

Věnuje se zejména přednáškové činnosti a publikacím a rád by byl svědkem toho, aby se tématu udržitelnosti a udržitelných nákupů výrazněji zhostily univerzity a další instituce vědy a výzkumu. Podílel se na několika mezinárodních projektech včetně průzkumu reformních návrhů na transformaci přístupu k veřejné kupní síle nebo mapování možností a praxe zapojování sociálních podniků do dodávek veřejným zadavatelům.

Register

Participant

Other


Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE