Zmeny vo verejnom obstarávní – Pohľad súkromného nákupu - repríza


18. 08. 2022

online

Note: This event took place on 18. 08 . 2022!

Event Information

Netreba zabúdať na to, že verejné obstarávanie je stále nákupom, len platíme verejnými zdrojmi. Práve z tohto dôvodu zákon kladie určité nároky na nákupný proces s cieľom efektívneho a hospodárneho využitia verejných zdrojov. V praxi sa čím ďalej, tým hlasnejšie ozývajú hlasy, že zákonom upravený proces naopak predražuje a naťahuje samotný nákup. Poďme sa teda pozrieť ako funguje súkromný nákup vo firmách. Akými princípmi sa riadi a aké zdroje informácií používa.

Programme

Moderuje: Marcela Turčanová, viceprezident OZ APUeN SK
Hosť: Miloš Olejník, riaditeľ nákupu v spoločnosti ESET
Štart: 11:00, dĺžka: 30 min

Speakers

Marcela Turčanová

Marcela je CEO a spoluzakladatelkou konzultační společnosti APUEN AKADÉMIA s.r.o. a viceprezidentkou OZ APUeN SK založeného na podporu elektronizace nákupů. Ve své profesní praxi se věnuje zejména poradenské a konzultační činnosti pro dodavatele a veřejné zadavatele. Kromě toho se spolupodílí na tvorbě legislativy a aplikační praxe ve veřejných zakázkách. Také spolupracuje s neziskovými organizacemi jako je Transparency International Slovensko, Nadace Zastavme korupci nebo slovensko.digital. Má vášeň pro veřejné zakázky, proto v této oblasti s nadšením lektoruje, přednáší na mezinárodních konferencích a streamuje na youtube kanálu. Je členkou Procurement Boardu, kolektivu inspirativních nákupčích a zakázkářů.

Miloš Olejník

Nákupní specialista s více než dvacetiletou praxí v nadnárodních firmách jako Ikea, innogy, Makro, nebo Amazon, kde zastával strategické vedoucí posty a získal zkušenosti s nákupem v celé jeho komplexitě. Je velkým propagátorem elektronického nákupu a dalších moderních nástrojů efektivního nakupování, stejně jako maximální transparentnosti v procesu výběrových řízení. V současnosti uplatňuje své zkušenosti na pozici Procurement and Operations Manager ve společnosti ESET.

Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE