Lukášův průvodce katalogovým nákupem, 7. díl - Pro koho ty katalogy vlastně děláme?


01. 12. 2022

online

Register

Event Information

Od A do Z. Od začátku implementace po integraci na dodavatele. Od první myšlenky začít až po vytvoření firemního Marketplace.

Každý měsíc jiné téma. Jak začít? Kam se hodí katalog? Proč nestačí jen dobrý systém? Pro koho to vlastně děláme? A proč můžeme zapomenout na sklad?

Programme

Moderuje: Lukáš Vyskočil
Start: 10:00, délka: 30 min

Pro koho ty katalogy vlastně děláme?

Speakers

Lukáš Vyskočil

Věčně pozitivní, věčně usměvavý a s nezlomnou vůlí, to je Lukáš. Velkou část působení v PROEBIZ strávil na IT oddělení, kde se do myslí ostatních zapsal jako jednoznačně nejspolečenštější člen ze všech ajťáků i developerů. Následovala roční štace v obchodním týmu a setkávání s klienty, situovaná jako příprava pro současnou pozici. Dnes je projektovým manažerem systému MARQUET, kde naplno uplatňuje nabyté zkušenosti z IT a obchodu, protože rozumí oběma jazykům, a to jak tomu analyticky-vývojářskému, tak i tomu klientskému. V podstatě působí jako tlumočník mezi těmito světy, které sice mluví stejnou řečí, ale obtížněji si rozumí. Projekt MARQUET adoptoval jako své dítě a jeho vývoj zastřešuje.

Register

Participant

Other


Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE