Narodowe eAukcyjne Forum - elektronizacja ZP


12. 09. 2018

Łódź

Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji, ul. Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź, I piętro, pokój nr 1.04

Note: This event took place on 12. 09 . 2018!

Event Information

Specjalistyczne warsztaty z udziałem specjalistów ds. zamówień publicznych i zakupów firmowych na temat wykorzystywania eAukcji w procesach inwestycji publicznych i w procesach zakupowych.

Programme

Moderują: Andrea Šotkovská, Andrzej Kulbiński

8:30 obecność

9:00 otwarcie workshopu

Aktualne trendy w elektronizacji

Roczne podsumowanie najważniejszych wydarzeń, zmian i ciekawostek ze świata elektronizacji zamówień publicznych. Trendy, liczby, statystyki. Dzięki trendom pojawiają się innowacje w elektronicznych usługach i narzędziach. Dowiedz się więcej o możliwościach elektronizacji w sektorze publicznym.

Andrzej Kulbiński, PROEBIZ

Zamówienia w kręgu paragrafów

Nowelizacja Ustawy o zamówieniach publicznych – najciekawsze zmiany. / Jakie zmiany przyniosła nowelizacja, na co dobrze jest się przygotować i czego możemy oczekiwać od zbliżającego się obowiązku elektronizacji ZP?

Jarosław Jerzykowski, Radca prawny

Czy stolica powinna iść przykładem?

Doświadczenia związane z elektronizacją w praktyce. / Kiedy Warszawa rozpoczęła elektronizację i jakie korzyści to przyniosło? / Czym można się zainspirować – konkretny przykład eAukcji w samorządach miejskich. / Elektroniczna ocena ofert. / Jak elektronizacja pomoże nam w pracy?

Łukasz Korba, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

Elektronizacja 4.0

Całkowita elektronizacja zamowień zakończona aukcją. / Podsumowanie doświadczeń związanych z zamówieniami, które w całości przebiegały elektronicznie i przyniosły niewiarygodne wyniki. / Odkrycie, że elektronizacja nas chroni. / Jakich sukcesów możemy osiągnąć, gdy wejdziemy w to na całego.

Piotr Krompiewski, PROEBIZ

Wymagania jakości a eAukcje

Usługi są bardzo wymagające pod względem specyfikacji - w czym tkwi problematyka specyfikacji? / Jak osiągnąć wymaganą jakość na podstawie obiektywnych warunków / Wymagania jakości i jak je oceniać w eAukcji / Analiza konkretnego przykładu na usługi.

Jak wybrać właściwe eNarzędzie

Jak zrealizować postępowanie przetargowe na dostawcę eNarzędzi? / Co powinien mieć i umieć system do realizacji elektronizacji ZP? / Jak systemy powinny działać z punktu widzenia prawa? / Jakich innych usług możemy wymagać, aby uzyskać najlepszą obsługę? / Jakie wnioski przyniosły konsultacje rynkowe?

Andrea Šotkovská, PROEBIZ

12:30 zamknięcie workshopu

Fees and contact information

Cena:
Opłata za uczestnictwo / 1 osoba: podatnik 250,00 zł,
opłata uczestnictwa w obu dniach wynosi 400,00 zł / 1 osoba.

Bank:
ING Bank Śląski
Nr konta: 79105010701000002360556837
Tytuł płatności: NIP Państwa firmy / instytucji

Kontakt:
NAR marketing s.r.o.,
Eva Jiříčková
tel.: +48 222 472 457
e-mail: jirickova@proebiz.com

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE