Narodowe eAukcyjne Forum - zakupy w czasach elektronizacji


13. 09. 2018

Łódź

Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji, ul. Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź, I piętro, pokój nr 1.04

Note: This event took place on 13. 09 . 2018!

Event Information

Specjalistyczne warsztaty z udziałem specjalistów ds. zamówień publicznych i zakupów firmowych na temat wykorzystywania eAukcji w procesach inwestycji publicznych i w procesach zakupowych.

Programme

Moderują: Andrea Šotkovská, Andrzej Kulbiński

8:30 obecność

9:00 otwarcie warsztatu

Aktualne trendy w elektronizacji

Roczne podsumowanie najważniejszych wydarzeń, zmian i ciekawostek ze świata elektronizacji zakupów firmowych. Trendy, liczby, statystyki. Dzięki trendom pojawiają się innowacje w elektronicznych usługach i narzędziach. Dowiedz się więcej o możliwościach elektronizacji w sektorze prywatnym.

Andrzej Kulbiński, PROEBIZ

eTrendy i budownictwo

Doświadczenia związane z elektronizacją w budownictwie. / Kiedy dostawcy stawiają opór? / Wytrwałość i nieustępliwość popłaca. / Jak nauczyliśmy naszych dostawców doceniać korzyści płynące z elektronizacji. / Konkretna analiza zakończonej sukcesem aukcji na materiały budowlane.

Leszek Pisiałek, Eiffage Polska Budownictwo

Zastosowanie eAukcji Holenderskiej przy wyborze bankowego IT systemu

W jakich wypadkach jest wskazane stosować eAukcję Holenderską? / Na jakich zasadach działa? / Co wszystko wymaga przygotowanie? / Analiza konkretnego przetargu, parametry przygotowania, komunikacja z dostawcami. / Wskazówki, jak można maksymalnie wykorzystać tego rodzaju eAukcje.

Mateusz Borowiecki, Optibuy

Zarządzanie operacyjne i implementacja eNarzędzia

Historia ze szczęśliwym zakończeniem :-). Nowy dyrektor zakupów skorzystał z okazji i wywołał w przedsiębiorstwie rewolucję. / Jak wykorzystać zasady zarządzania operacyjnego do implementacji nowego narzędzia. / Zdefiniowanie jasnych zasad przynosi natychmiastowe oszczędności. / Należy dostosować się do trendów i starać się uzyskać z nich dla firmy maksimum.

Martin Wiederman, Kuźnia Ostrów Wielkopolski

Magia elektronizacji

Workshop z ekspertami posiadającymi wieloletnie doświadczenie z elektronizacją zakupów firmowych – dzielenie się zakupowym know-how, historie udanych i nieudanych eAukcji. / Magia sukcesu elektronizacji. / Jak motywować dostawcę do współpracy?

Martin Kapler, Kofola ČeskoSlovensko, HOOP Polska, UGO

12:30 zamknięcie workshopu

Speakers

Leszek Pisiałek

Leszek Pisiałek má více než 18 let zkušeností v oblasti nákupů a správy. Prošel si všemi nákupními pozicemi: od specializovaného nákupu přes koordinátora až po ředitele oddělení. Již 13 let se angažuje ve stavebním průmyslu. V současné době je správním ředitelem společnosti Eiffage Polska Serwis Sp. z o. o. Zde odpovídá za oblasti nákupu, správy, kanceláře a archivu. Oddělení, které spravuje, již více než 7 let využívá elektronické nákupní nástroje, jakými jsou e-aukce a e-poptávky. Nakupování není jen jeho zaměstnáním, ale také jeho vášní.

Fees and contact information

Cena:
Opłata za uczestnictwo / 1 osoba: podatnik 300,00 zł,
Opłata uczestnictwa w obu dniach wynosi 400,00 zł / 1 osoba.

Bank:
ING Bank Śląski
Nr konta: 79105010701000002360556837
Tytuł płatności: NIP Państwa firmy / instytucji

Kontakt:
NAR marketing s.r.o.,
Eva Jiříčková
tel.: +48 222 472 457
e-mail: jirickova@proebiz.com

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE