Nová cesta - KATALOGY


09. 12. 2020

online

Register

Event Information

Pojďte si poslechnout o možnostech katalogu, interního e-shopu, a připravte si dotazy, co vás nejvíc zajímá, do online diskuzního chatu. Jsou katalogy cestou pro řízení požadavků napříč firmou a zadavatelem? Prostředkem pro odlehčení nákupu od přenášení objednávek? A možností na přenesení zodpovědnosti na samotného interního zákazníka v rámci nastavených mantinelů?

Ukážeme si možnosti, ale také cestu, jak nejsnadněji začít.

Programme

start 10:00, délka 75 min

1) O katalogu jako interním e-shopu firmy

Jaké jsou typy katalogů? / Co přináší za výhody? / Jaké komodity patří do interního e-shopu? / Jak využít jeho jednoduchost a flexibilitu? / Integrovat s ERP společnosti? / Jak se mění role nákupu

2) Ukázka práce s katalogem

Práce s katalogem z pohledu běžného uživatele / manažera - schvalovatele / správce kategorie a katalogu / Role a práva uživatelů / BUDGETING – plánování, nastavování budgetů a jejich schvalování / KATALOG POLOŽEK – ostrý vs. slepý katalog, dodavatelé vs. položky / SCHVALOVÁNÍ POŽADAVKŮ / OBJEDNÁVKOVÝ SYSTÉM / REPORTY / přehledy.

Speakers

Lukáš Vyskočil

Věčně pozitivní, věčně usměvavý a s nezlomnou vůlí, to je Lukáš. Velkou část působení v PROEBIZ strávil na IT oddělení, kde se do myslí ostatních zapsal jako jednoznačně nejspolečenštější člen ze všech ajťáků i developerů. Následovala roční štace v obchodním týmu a setkávání s klienty, situovaná jako příprava pro současnou pozici. Dnes je projektovým manažerem systému MARQUET, kde naplno uplatňuje nabyté zkušenosti z IT a obchodu, protože rozumí oběma jazykům, a to jak tomu analyticky-vývojářskému, tak i tomu klientskému. V podstatě působí jako tlumočník mezi těmito světy, které sice mluví stejnou řečí, ale obtížněji si rozumí. Projekt MARQUET adoptoval jako své dítě a jeho vývoj zastřešuje.

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Register

Participant

Company

Other


Fees and contact information

Účastnický poplatek:
605 Kč vč. DPH (500 Kč bez DPH)
Bankovní spojení: Raiffeisenbank
Číslo účtu: 6461639808/5500

Úhrada:
Bankovním převodem
Variabilní symbol: uvádějte své IČO
Specifický symbol: 20201209

Fakturace:
Po přijetí platby na účet zašle organizátor do 5 pracovních dnů fakturu - daňový doklad na e-mail účastníka uvedený při registraci. Účastník souhlasí se zasláním elektronické faktury na e-mail, který uvedl při registraci. Faktura je opatřena zaručeným elektronickým podpisem a splňuje veškeré náležitosti pro elektronické zasílání dokladů podle platných zákonů ČR a směrnic EU.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top