NÁKUPNÍ SLOVNÍK


14. 01. 2021

online

Note: This event took place on 14. 01 . 2021!

Event Information

První lekce z nákupní terminologie s Martinem Wiedermanem. S pomocí hostů Šárky Kalinové a Miroslava Kopeckého se podíváme, jak si kdo vykládá vybrané výrazy z nákupního slovníku, který vznikl v PROEBIZ. Tentokrát se podíváme na 3 vybrané pojmy.

Programme

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 30min

Moderuje: Martin Wiederman + hosté: Miroslav Kopecký, Šárka Kalinová

Speakers

Šárka Kalinová

Profesní a nákupní život začala velmi krásným zaměstnáním ve velkoobchodním světě knih, kde ještě jako elév přičichla k nákupu spíše okrajově. V dalším zaměstnání u společnosti Fuji Koyo, kde působila jako junior nákupčí, to pak byl již nákup se vším všudy. Již jako senior nákupčí a následně zástupce vedoucího pak strávila 7 let v nákupním oddělení společnosti Doosan Škoda Power se specializací na nákup investičních celků, což je velmi krásná a různorodá disciplína nákupu, kde se také poprvé setkala s e-aukcemi a začala je ve své profesi využívat. Na pozici vedoucí režijního a investičního nákupu ve strojírenské společnosti ŠMT působila sice krátce a i když se v současné chvíli od nákupního prostředí trochu odklonila, nezůstává daleko a aktivně spolupracuje s nákupem právě na investičních akcích. Aktuálně ji čeká nová výzva v QMS odvětví.

Miroslav Kopecký

Po vystudování Ekonomiky, managementu a obchodního podnikání na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích sbíral pracovní zkušenosti jako operativní nákupščí ve firmách jako Tormax nebo Horizon Fuel Cell. Od roku 2018 pracuje jako nákupčí ve společnosti Coca-Cola HBC CZ&SK a má zde za sebou projekty jako zavádění digitalizace nákupu marketingových materiálů nebo implementace digitalního tržiště Marketplace. Rád hledá nové životní výzvy nebo nápady a zlapšováky ke zjednodušení života.

Martin Wiederman

As an experienced matador in management and procurement at Magneton Kroměříž, ŽDB Viadrus, Vítkovice and Legios, Martin Wiederman claims that the reality of buying is sometimes absurd. He says, for example, you can quietly judge who’s been doing most for their business over the years. He counts process management, operational management and the procurement process among his life-long hobbies, so it's no wonder he likes to share his knowledge through both publishing and lecturing.

Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Renáta Mecová
E-mail: mecova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 775 179 066

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top