Kancelářský e-shop na Libereckém kraji


20. 01. 2021

online

Register

Event Information

Hodina příjemné debaty o tom, jak Liberecký kraj zavedl interní e-shop na kancelářské potřeby. O tom, jak vznikla myšlenka, co šlo hladce a kde vzniklo úzke hrdlo, kolik času zabere příprava a co se stalo po spuštění e-shopu.

Programme

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Peter Mikuláš, hosté: Martina Šťastná

Speakers

Martina Šťastná

V minulosti se věnovala evropským dotacím a veřejným zakázkám. Od roku 2010 působí na Krajském úřadě Libereckého kraje na pozici vedoucí oddělení veřejných zakázek. Oddělení veřejných zakázek realizuje elektronické aukce již několik let pro potřeby úřadu. Od roku 2015 řídí realizaci elektronických výběrových řízení i pro příspěvkové organizace Libereckého kraje. Aktivně se účastnila projektu MPSV „Podpora implementace a rozvoje sociálně odpovědného veřejného zadávání“. Je členkou Meziresortní pracovní skupiny pro uplatňování odpovědného přístupu při zadávání veřejných zakázek a nákupech státní správy a samosprávy.

Peter Mikuláš

Do PROEBIZu nastoupil v roce 2010 jakožto čerstvý absolvent Slezské univerzity. Zabývá se implementací elektronických nástrojů v prostředí firem a institucí. Specializuje se na zefektivnění procesů, například tím, že do firemního nákupu i do veřejných zakázek zavádí elektronické katalogy.

Register

Participant

Other


Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Nela Strnisková
gsm: + 420 702 206 116
tel.: +420 255 707 016
e-mail: strniskova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top