Jak jsem to udělala já... a elektronizovala nákupní procesy


26. 01. 2021

online

Register

Event Information

Inspirativní zkušenosti Hanky Suškové se zaváděním elektronizace tenderingu do různých firem. O jejích jednotlivých krocích a konkrétních situacích, které vznikaly jako součást nastavování změněného procesu. O tom, co bylo nebezpečné, co bylo dokonce špatně a co naopak přineslo až nečekaně pozitivní výsledek. O tom, jak je to skutečně s úsporou času, o datech na jednom místě a o reakci dodavatelů.

Programme

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Lukáš Karcol, host: Hana Sušková

Speakers

Hana Sušková

Procurement Officer, Commodity Buyer and Procurement Manager: these are some of the positions Hana Sušková, who is currently Procurement Director at Al Invest BřidličnáTatra Defence Vehicle, has held during her career. She believes that she knows a lot about negotiations with industrial suppliers, which she has purchased from for companies such as Skoda Vagonka, OKD, OKK Coking Plant and Tatra Defence Vehicle. This is why she enjoys sharing with us the experiences, strategies and tricks that have proven to be best in practice.

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Register

Participant

Other


Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top