SONDA: tentokrát o e-tendrech


27. 01. 2021

online

Register

Event Information

První díl z pravidelné série vysílání Andrzeje a Honzy o vybraných tématech ze světa elektronizace nákupu a veřejných zakázek.

Tentokráte o elektronizaci nákupního vyjednávání. Přiblížíme si blízké i vzdálenější kouty nákupního procesu a možnosti jejich řešení v organizaci. Co je tendering a kdy vlastně začíná, na co je potřeba myslet při jeho transformaci do digitálního online světa? Dnešní otázka už nestojí “jestli”, ale “kdy”. Jenže jak začít když je tolik možností? Kam se díky elektronizaci posunuly možnosti vyjednávání? Závěr pořadu je pak věnován komunikaci a práci s dodavateli.

Programme

1) eTendry a nákup

Nákupní proces - čím začíná a kdy končí? / elektronizace - digitalizace - automatizace - robotizace / výběr správného dodavatele / příklady, svědectví / shrnutí

2) Kdy, jak a od čeho začít

Revize nákupních procesů a od čeho se odpíchnout / Výběr vhodného nástroje

3) Základní typy tendrů

Rfx / ERMMA / EMMA

4) Ostatní typy

TICKER - NIPPON & HOLLAND / BRAZZIL / YANKEE / LMS

5) Hodnocení

Jaké jsou typy hodnocení a kdy je použít / Multikriteria ano nebo ne? Jít po ceně nebo ekonomické výhodnosti / eAukční legendy

6) Příprava tendru I - položky

příklady nejčastěji soutěžených položek v různých typech eTendrů / katalogy položek a číselníky / praktická doporučení

7) Příprava tendru II - dodavatelé

Komunikace s dodavateli při zavádění nástroje / Komunikace s dodavateli obecná (nejčastější chyby, obstrukce/námitky) / Kvalifikace / Výměna dodavatele?

8) Čas pro dotazy a náměty

Speakers

Andrzej Kulbiński

Andrzej joined the hotline international team for PROEBIZ eAuction software in the autumn of 2007. After three and a half years he was promoted to eAuction Specialist, a position in which he deals with the most challenging problems concerning eAuctions in both companies and institutions. What’s more, he is also the trainer of administrators and the best-known trainer of the PROEBIZ system.

Jan Jedlička

Průvodce všemi systémy PROEBIZ se zálibou přenášet kouzlo kolektivního know-how za pomoci triků a tipů z praxe při prezentacích. Své poslaní vidí v překonávání strachu při zavádění inovací a elektronických nástrojů do nákupních procesů v privátním i veřejném sektoru. Baví jej imaginovat vizi úspěchu a následně dohlížet na její zhmotnění.

Register

Participant

Other


Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top