O TENDRECH NA DOPRAVU


08. 04. 2021

online

Note: This event took place on 08. 04 . 2021!

Event Information

Webinář z cyklu Jak to dělám já... KORADO, a.s. využívá eAukce na dopravu již několik let a Žaneta Vebrová vás jimi provede od způsobu jejich nastavení, informování dopravců, přes administraci k výsledku. Můžete se jí zeptat na zkušenosti i reakce dopravců v soutěži, a samozřejmě na spokojenost s dodržováním smluvních podmínek. Naproti tomu v MSV Metal Studénka a.s. realizují na ad hoc přepravu jednotlivé poptávky a nabídky dopravních společností mají obratem. Jak jim tento způsob tendrování ušetřil čas? Jaké další výhody přinesl? Zeptáme se společně.

Programme

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Lukáš Karcol + hosté: Žaneta Vebrová, vedoucí výběrových řízení, KORADO, a.s. a Martin Plachý, vedoucí nákupu a logistiky, MSV Metal Studénka a.s.

Speakers

Žaneta Vebrová

She has worked at KORADO since 1997, previously as Chief Accountant in the Finance Department, and since 2012 she has worked in the procurement team, particularly on tenders for services and investments. For her using electronic tools for negotiations or comparing data is a matter of course. “The procurement world is so beautifully diverse that every day I have no idea what new thing may surprise me.”

Martin Plachý

Martin má letité zkušenosti z oblasti nákupu a logistiky. Už od roku 1997 pracuje pro velké firmy z oblasti železničního průmyslu. Zkušenosti sbíral například ve společnosti BONATRANS, kde se věnoval nákupu kooperací, služeb a investic nebo taky prodeji šrotu. V současné chvíli zastává pozici vedoucího nákupu a logistiky ve společnosti MSV Metal Studénka, která patří od února 2020 do skupiny Moravia Steel.

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top