AUKČNÍ SPECIALISTÉ


14. 04. 2021

online

Register

Event Information

O tenderingu a benefitech aukcí. Co aukci předchází, kde TO začíná a čím končí. Jaká je jejich úloha v nákupním procesu. Jak často je dobré srovnávat dodavatele a jejich nabídky? Proč je najednou jednoduché vložit do výběrového řízení některý aukčních typů. Jaké typy aukcí se v tendrech objevují nejčastěji a proč. Je výhodné je střídat? Je velký rozdíl v jejich výsledku?

Programme

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 45 – 60 minut

Moderuje: Milan Kaplan, hosté: Slavomír Madeja, Anna Brezová, Martin Kapler

Zkušenosti lidí z nákupu, kteří používají aukce skoro dvacet let, co se za tu dobu změnilo, co je jednodušší, co naopak horší. Jaké je to ve srovnání s těmi, kteří nasazují elektronické nástroje v posledních letech? Mají to snazší? Jaké praktické zkušenosti jdou přenést a sdílet s ostatními nákupními týmy?

Speakers

Martin Kapler

V oblasti nákupu působí od roku 2008. Pracoval pro společnosti, jakými jsou Eiffage Polska Budownictwo SA, Eiffage Construction ČR, ArcelorMittal Ostrava & ArcelorMittal Polska. V současné době je manažerem nákupu materiálu a služeb ve společnosti Kofola ČeskoSlovensko, včetně dceřiných společností HOOP Polska či UGO. Ve všech předchozích zaměstnáních bylo zavedení e-aukcí a e-poptávek jedním ze základních kroků ke zvýšení efektivity nákupu a zároveň zvýšení transparentnosti. Největší výzvou pro něj byla a stále je implementace elektronických nástrojů v oblasti nákupu stavebních prací a technologií.

Anna Brezová

Anna Brezová ukończyła studia na Wydziale Inżynierii Uniwersytetu Technicznego w Koszycach. Pracowała jako manager ds. jakości w jednej z największych film budowlanych na Słowacji, gdzie wdrożyła system zarządzania wg norm ISO 9002, ISO 140001 i OHSAS 18000. W tym okresie była to jedyna firma, która uzyskała certyfikaty. Od 2005r. pracuje we Wschodnio-Słowackiej Energetyce w dziale zakupów, gdzie w znacznym stopniu przyczyniła się do elektronizacji procesów zakupowych. Obecnie pracuje na stanowisku kupc strategicznego.

Milan Kaplan

Marketing specialist, consultant and head of the PROEBIZ project, Milan Kaplan has frequently shared his experience at conferences in the Czech Republic, Slovakia and Poland. In the 1990s he founded NAR which specialized in marketing for industrial concerns. Subsequently, he began to develop and put into practice eBusiness technologies, such as using eAuctions for supplier selection and the digitisation of the procurement process. The PROEBIZ project is now the most widespread eAuction platform and a source of know-how throughout Central Europe.

Register

Participant

Other


Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top