JAK NA NIPPON AUKCI


22. 07. 2021

online

Note: This event took place on 22. 07 . 2021!

Event Information

Webinář z cyklu Jak to dělám já... s hosty představíme možnosti NIPPON japonské aukce, jaký je rozdíl využití oproti klasické ERMMĚ, na co se soustředit u přípravy a jejího nastavení, jak zvolit správné tickerovací kroky, kde jsou výhody NIPPONu, ale taky jak se poučit z malých nezdarů.

Programme

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Lukáš Karcol a Andrzej Kulbiński

Speakers

Andrzej Kulbiński

Andrzej joined the hotline international team for PROEBIZ eAuction software in the autumn of 2007. After three and a half years he was promoted to eAuction Specialist, a position in which he deals with the most challenging problems concerning eAuctions in both companies and institutions. What’s more, he is also the trainer of administrators and the best-known trainer of the PROEBIZ system.

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE