Veřejné zakázky a medicínské technologie


21. 07. 2021

online

Note: This event took place on 21. 07 . 2021!

Event Information

Právník Jan Zahálka se věnuje nákupu zdravotnické techniky více než 10 let, a to postupně na obou stranách „barikády“. Absolvoval desítky bitev o kvalifikační předpoklady nebo (ne)diskriminační technické požadavky. Téma webináře je proto jasné – jak na to. Věřím, že zdravotnickým zadavatelům, ale možná i těm z jiných oborů, podáme pomocnou ruku v podobě praktických rad.

Programme

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Jana Vítová + host: Jan Zahálka

Speakers

Jan Zahálka

Bezpečně se s ním můžete setkat všude tam, kde jde o aktivní podporu a prohlubování znalostí v oblasti veřejných zakázek, elektronizace a využívání eAukcí při hodnocení dodavatelských nabídek. Jan Zahálka je právním expertem se specializací na zdravotnictví, hlavně na agendu úhrad, problematiku zdravotnických prostředků a nákupů ve zdravotnictví. V rámci poskytování poradenství zákonodárcům navrhl a prosadil „uživatelskou novelizaci“ zákona o veřejných zakázkách.

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE