JAK UČIT NÁKUPNÍ DOVEDNOSTI


28. 07. 2021

online

Note: This event took place on 28. 07 . 2021!

Event Information

Karel Otýs je jeden z nejznámějších českých lektorů a trenérů nákupu a zkusí v pořadu shrnout své zkušenosti s aktuální úrovní nákupních dovedností a případně je srovnat v čase. Lepší se situace? Je nákup vzdělanější?

Programme

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Milan Kaplan, host: Karel Otýs

  • Povídání s Karlem Otýsem o jeho zkušenostech úspěšného učitele nákupu. O tom, co skutečně nákupu schází za znalosti. Co je třeba trénovat a co možná počká. Jak při výuce postupovat a metodách a jejich výsledcích.

Speakers

Milan Kaplan

Marketing specialist, consultant and head of the PROEBIZ project, Milan Kaplan has frequently shared his experience at conferences in the Czech Republic, Slovakia and Poland. In the 1990s he founded NAR which specialized in marketing for industrial concerns. Subsequently, he began to develop and put into practice eBusiness technologies, such as using eAuctions for supplier selection and the digitisation of the procurement process. The PROEBIZ project is now the most widespread eAuction platform and a source of know-how throughout Central Europe.

Karel Otýs

Zkušený manažer nákupu, lektor a konzultant. Tím vším je Karel Otýs, který v roce 2011 odešel z vysoké manažerské pozice v nákupu a založil vlastní poradenskou a lektorskou praxi. S nadšením učí, sbližuje, radí, sdílí, diskutuje, motivuje, trénuje i koučuje nákupčí, manažery nákupu, ale i jejich interní klienty a občas i dodavatele. Umí hledat neotřelá řešení s důrazem na efektivnost a jednoduchost. I složitý problém dokáže rozložit na jednoduché srozumitelné molekuly.

Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE