Jak na Předběžné tržní konzultace


18. 08. 2021

online

Note: This event took place on 18. 08 . 2021!

Event Information

Jak využít Předběžné tržní konzultace ke správnému nastavení veřejné zakázky. Jak vést debatu s odborníky dodavatelů a nastavit požadavky na předmět zakázky co nejlépe, nediskriminačně a přesně podle potřeb zadavatele. Jak se vyhnout chybám, jestli PTK elektronizovat a vzpomeneme bohaté příklady z praxe.

Programme

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Jan Vítová
Hosté: Iveta Janečková, úsek ředitele nákupu a investic, Dopravní podnik Ostrava
Kateřina Koláčková, ředitelka společnosti OTIDEA avz

Speakers

Iveta Janečková

Právu veřejného investování se věnuje od roku 2008. Aktuálně působí jako specialista nákupu v Dopravním podniku Ostrava a.s. na úseku nákupu a investic, kde má na starosti proces zadávání veřejných zakázek. Dříve zastávala pozici specialista veřejných zakázek, kde na rozdíl od aktuální pracovní pozice zastupovala dodavatele.

Kateřina Koláčková

Svému poslání, které spočívá v mimořádně aktivní podpoře změn nákupního chování zadavatelů a zjednodušení a zrychlení nákupních procesů, se Kateřina Koláčková věnuje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. V oblasti elektronizace veřejných zakázek má rozhodně čím inspirovat. Vždyť od roku 2006 ve své společnosti Otidea proškolila více než 10 tisíc zadavatelů a úspěšně realizovala tendry převyšující hodnotu 5 miliard korun.

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE