Práce s dodavateli v TENDERBOXu


09. 09. 2021

online

Note: This event took place on 09. 09 . 2021!

Event Information

TENDERBOX je pomocník, který je schopný za nás udělat část práce. Jednou z nejčastějších otázek na začátku je, jak se dodavatel dozví o eAukci nebo poptávce? Jak dostaneme svoji databázi dodavatelů do systému nebo jestli je možnost využít i nějaký další okruh účastníků, které zatím neznám. Podívejte se s námi na ukázky importu či ratingu dodavatele.

Programme

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Lukáš Karcol
Host: Jan Cudlín

Speakers

Po absolvovaní ekonomické fakulty VŠB-TU v Ostravě a krátké zastávce v automobilce se v roce 2012 připojil k týmu PROEBIZ. Už osmým rokem působí na území Moravy, školí, pomáhá s implementací a rozšiřuje řady spokojených klientů. Baví ho hledat řešení i v komplikovaných záležitostech.

Jan Cudlín

In the autumn of 2015 he became a member of the PROEBIZ Moravian Team. Currently, he’s a PROEBIZ trainer, teaching and helping to solve the most complex digitalisation issues and to implement solutions in both companies and institutions. He says about himself that his only attribute greater than his brilliance at everything he turns his hand to is his remarkable modesty :)

Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE