Vyhledávání bonitních klientů


20. 10. 2021

online

Register

Event Information

Hromadné rozesílky obecných nabídek již dávno nefungují. Je nutné nejdříve pečlivě definovat parametry pro výběr potenciálních klientů – TO JE NA VÁS. Potom je vhodné shromáždit všechny dostupné relevantní informace a pomocí vhodných analytických nástrojů vybrat pro vás vhodné potenciální klienty s dobrým finančním zdravím a bez varovných informací – TO JE NA NÁS. Jak taková spolupráce funguje, si na webináři ukážeme na několika příkladech z praxe.

Programme

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Přemysl Cenkl, CRI Czech Credit Bureau, a.s., Marketing Director

Speakers

Přemysl Cenkl

Pracuje na pozici Ředitele marketingu v mezinárodní analytické společnosti CRIF – Czech Credit Bureau, a. s. Dříve pracoval jako Obchodní ředitel v ČTK. Působil rovněž ve vedení dalších informačních společností – jako jednatel společnosti Newton IT, s. r. o. (nyní Newton Media, a.s.) zaměřené na monitoring médií a jako člen představenstva společnosti ČEKIA, a.s. specializované na poskytování kreditních informací. Zkušeností ze svého působení v různých informačních agenturách a z komunikace s jejich dodavateli a klienty využívá v rámci různých přednášek a diskusí zaměřených na práci s informacemi. Říká: „informací je stále větší množství a přitom stále méně je těch pro nás opravdu důležitých. Jak je najít, zpracovat a využít v náš prospěch?“ To jsou otázky, se kterými do diskusí s posluchači vstupuje a snaží se najít společné odpovědi.

Register

Participant

Other


Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE