Smlouvy ve stavebních zakázkách


30. 11. 2021

online

Note: This event took place on 30. 11 . 2021!

Event Information

Webinář představí diskusi mezi zástupkyní investora a zástupkyní zhotovitele. Tématem budou smlouvy na veřejné zakázky na stavební práce, jejich specifika a problematické ujednání. V debatě vyplyne, Jaké parametry smlouvy jsou považovány za rizikové strana zadavatele (investora) a jaké parametry smlouvy považuje naopak za rizikové strana zhotovitele (dodavatele). Cílem je poukázat na nutnost vyváženosti smluv a jejich vhodnosti pro obě strany, tedy jak pro investora, který potřebuje mít zajištěno řádné plnění smlouvy, tak pro zhotovitele, který potřebuje mít pro řádné zhotovení smlouvy vhodné podmínky.

Programme

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 40 min

Moderuje: Mgr. Miroslav Knob
Hosté: Dana Sárová, Izabela Holubkovič

  • Rizika smlouvy pro investora (zadavatele)
  • Rizika smlouvy pro zhotovitele (dodavatele)
  • Příklady dobré praxe – co se osvědčilo
  • Příklady špatné praxe – čemu se vyhnout
  • Zkušenost se smluvními vzory FIDIC

Speakers

Miroslav Knob

In public procurement one must really know the law inside-out, says Miroslav Knob, who first put his legal education to use at the Office for the Protection of Competition for five years. He was involved in public procurement as an analyst and later as head of one of the departments responsible for its control. Since 2018 he has been working at OTIDEA as an administrator of public contracts, which he considers to be a superb field with the opportunity to be creative and to get concrete results along with others.

Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE