Podceňujeme kapacity nákupných tímov?


15. 12. 2021

online

Note: This event took place on 15. 12 . 2021!

Event Information

Verejné obstarávanie je nákup, ktorý musí zladiť skupinu zodpovědných osôb, aby sa dosiahol želaný výsledok. Približne polovica práce nákupcu by mala byť o organizovaní a diskusii s těmito zodpovědnými osobami. Máme na to pripravené nákupné tímy v štátnej a verejnej správe? Ak nie, prečo? Kde nastala chyba v systéme? Je na trhu práce záujem nakupovať pre štát alebosamosprávu?

Programme

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Marcela Turčanová, APUEN SK
Hostia: Zuzana Bučeková a Daša Paláková

  • Aký je súčasný stav (aké sú veľké a jako sú špecializované) nákupných tímov štátu a veřejného sektora
  • Aké je ideálne zloženie nákupního tímu s ohľadom na ich očakávaný výkon
  • Čo vieme urobiť pre zmenu?

Speakers

Marcela Turčanová

Marcela je CEO a spoluzakladatelkou konzultační společnosti APUEN AKADÉMIA s.r.o. a viceprezidentkou OZ APUeN SK založeného na podporu elektronizace nákupů. Ve své profesní praxi se věnuje zejména poradenské a konzultační činnosti pro dodavatele a veřejné zadavatele. Kromě toho se spolupodílí na tvorbě legislativy a aplikační praxe ve veřejných zakázkách. Také spolupracuje s neziskovými organizacemi jako je Transparency International Slovensko, Nadace Zastavme korupci nebo slovensko.digital. Má vášeň pro veřejné zakázky, proto v této oblasti s nadšením lektoruje, přednáší na mezinárodních konferencích a streamuje na youtube kanálu. Je členkou Procurement Boardu, kolektivu inspirativních nákupčích a zakázkářů.

Zuzana Bučeková

Je autorkou skvělých nápadů, kterými rozvíjela elektronizaci ve Východoslovenském ústavu srdcových a cievnych chorôb v Košicích. Zuzana Bučeková tam z pozice vedoucí oddělení veřejných zakázek vlastními silami vyvinula a uvedla v život dva unikátní e-nástroje, za což v roce 2015 získala mezinárodní cenu FSA v kategorii MASTER. Od letošního roku pracuje ve společnosti Svet zdravia, kde řídí a zajišťuje proces zadávání veřejných zakázek u projektů financovaných z fondů EU.

Daša Paláková

She’s been engaged in public procurement since 2006. She was part of the project for implementing ECS (Electronic Contracting System), which she and her team put successfully into practice. Currently she works as Director of Public Procurement at the Slovak Culture Ministry where her team carries out procurement for the needs of the ministry as well as central procurement.

Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE