Centrální nákupy


14. 12. 2021

online

Note: This event took place on 14. 12 . 2021!

Event Information

Zkušenosti MUNI se zaváděním centrálního nákupu, DNS a e-katalogů, příklad toho, jak se téměř všichni kolegové zavedení nového nákupního systému bránili, a také o přijímání změn. Řekneme si více, proč lidé obtížně přijímají změny. Proč je odmítají, jsou naštvaní nebo podráždění. Proč se jim snaží vyhnout. A co musí znát ten, který se přesto snaží změnu prosadit, aby si zachoval nadšení a nepodléhal frustraci.

Programme

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Jana Vítová
Host: Naďa Voráčová, manažerka veřejných zakázek rektorátu Masarykovy univerzity.

Speakers

Naďa Voráčová

She was there in 2010 when Masaryk University in Brno switched to digital procurement and introduced dynamic purchasing systems. Today, Naďa Voráčová is Manager of Public Procurement at the University Rectorate where she is always looking for new solutions. In recent years, she has been working on supplementing DPS with framework agreements, on tenders using electronic catalogues, and on introducing an internal e-shop for the complete digitalisation of central purchasing.

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Fees and contact information

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Michal Stalmach
gsm: +420 724 242 272
tel.: +420 597 587 136
e-mail: stalmach@proebiz.com

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE