Inšpiratívne zakázky 2 – Telekomunikačné služby a sociálny aspekt


27. 1. 2022.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 27. 01 . 2022!

Info

Obstarávanie mobilných služieb je jedna zo základných potrieb každej organizácie. Je to predmet, ktorý každý pozná. Ale dobre nakúpiť mobilné služby nie je vôbec jednoduché. Ako na to a ako využiť zmysluplný sociálny aspekt pri hodnotení ponúk nám porozpráva Ivan Pudiš z Oddelenia verejného obstarávania Hl.mesta Bratislavy.

Program

Začátek: 11:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Branislav Šarmír
Host: Ivan Pudiš

  • O predmete zákazky
  • Nastavenie kritérií
  • Tvorba sociálneho aspektu
  • Výsledok súťaže

Predavači

Branislav Šarmír

Absolvent Fakulty podnikového managementu na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Během své profesní dráhy působil v oblasti marketingu a péče o zákazníky v telekomunikačním, bankovním a IT sektoru. Od roku 2011 se věnuje zadávání veřejných zakázek, nákupu a e-aukcím. Vyhledává příležitosti ke zlepšování procesů, tak aby se zadávání veřejných zakázek zjednodušilo a zpřehlednilo.

Ivan Pudiš

Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě. Po ukončení studia na vysoké škole v roce 2014 začal pracovat jako advokátní koncipient. Tato práce ho však nenaplňovala štěstím a proto v roce 2015 nastoupil na Úřad pro veřejné zakázky. Na oboru námitek pracoval čtyři roky. V současnosti pracuje na oddělení veřejných zakázek města Bratislava, kde se spolu s kolegyněmi a kolegy snaží obstarávat rozumně, efektivně a s přidanou hodnotou.

Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE