Reporting katalogů


17. 2. 2022.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 17. 02 . 2022!

Info

V předchozích dílech webináře jsme se seznámili s typy katalogů. S rozhodnutím o typu katalogu je spojeno rozhodnutí o rozsahu, kvalitě a zpracovateli reportingu. Kvalitní reporting vytváří předpoklady k řízení – optimalizaci poptávky, současně přináší důležitý nástroj pro vyjednávání s dodavateli a může také pomoci eliminovat některé schvalovací procesy.

Program

Autor programu: Zdeněk Pytlíček Moderuje: Jana Vítová
Start: 10:00, délka: 30 min


Úvod – proč se o katalogizaci vůbec bavíme

  • V čem spočívá změna chování nákupu
  • Co nám katalogizace přináší

Možnosti reportingu pro jednotlivé typy katalogů

  • Nulový a Nízký stupeň integrace
  • Střední stupeň integrace
  • Vysoký a Absolutní stupeň integrace

Výstupy reportingu a práce s nimi

  • Sezónní vlny a školní nákupy
  • Maximalizace kupní síly
  • Vyjednávání s dodavateli

Predavači

Zdeněk Pytlíček

It may come as a bit of a surprise that the domain of Zdeněk Pytlíček, who has worked his way up from buyer to strategist, is all procurement activities that do not involve "buying". At GasNet, he is currently focusing on digitization, automation and robotization of procurement processes, implementation, and development of procurement systems, reporting and analysis, and procurement legislation. Example? In 2017, the first robotic procurement process was launched and now more than 92% of procurement transactions are carried out by machines, without the intervention of buyers.

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE