Nasazení katalogu v SUEZ


18. 5. 2022.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 18. 05 . 2022!

Info

Diskuze s Broňou Kořenou ze SUEZ o nenahraditelných zkušenostech s nasazením interního katalogu ve velké společnosti. O tom, jak se po náročné integraci na SAP testovalo nastavení katalogu, jaké byly první ohlasy, a o následném rozšíření na uživatele. Už jen okrajově o tom, jak se vybíraly nákupní kategorie nebo jak se nastavovala struktura organizace a role jednotlivých uživatelů. Ukážeme si pár pohledů přímo do katalogu, ale nejvíc to bude o zkušenosti s prosazením změny a o tom, co všechno musí zvládnout ten, který se takovou změnu snaží ve společnosti prosadit.

Program

Začátek: 11:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Jana Vítová
Hosté: Bronislava Kořená, manažerka centrálního nákupu SUEZ CZ

Predavači

Bronislava Kořená

Bronislava je absolventkou Slezské Univerzity v Opavě, obor Angličtina. Svou profesní kariéru začala jako e-aukční specialistka a indirect-nákupčí ve společnosti Honeywell. V roce 2013 nastoupila na pozici strategické nákupčí do společnosti SUEZ CZ specializující se na oběhové hospodářství. V současné době působí jako manažerka centrálních nákupů ve společnosti SUEZ CZ a zaměřuje se na navrhování nákupních strategií a zefektivnění interních pravidel a procesů ve firmě SUEZ CZ.

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Sofie Popova
tel.: +420 597 587 111
mobil: +420 702 206 105
e-mail: popova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE