18. 5. 2022.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 18. 05 . 2022!

Info

Další díl seriálu TÝM. Při sestavování, doplňování a rekonstrukcích týmů je nutné najít funkční relaci mezi soft a hard skills, tzn. osobnostními dispozicemi a odborností, kompetencemi a kvalifikací. To je to důležité téma.

Program

Moderuje: Ivana Šuláková
Host: Petr Kausta
Start: 10:00, délka: 30 min

Predavači

Petr Kausta

Spolumajitel renomované ostravské advokátní kanceláře, zakladatel Nadačního fondu Paragraf - vznikl v červnu 2018 v Ostravě jako reakce na nízkou úroveň právního vědomí obyvatel a absenci státního systému právního vzdělání ve školách. Postupem času se jeho činnost rozšířila i na další problémy, spojené s právem, navázal spolupráci v oblasti prevence kriminality s policisty, soudci, státními zástupci, lékaři, psychology... Cílí hlavně na ochranu nejohroženějších skupin, tj. seniorů a dětí.

Ivana Šuláková

V prostředí masových médiích pracuje už přes 30 let. Má za sebou zkušenosti z novin, televize i rozhlasu. Jak sama říká, je to svět, který je pořád v pohybu a každý, kdo v něm chce udržet tempo, se musí stále něčemu novému učit. Vysvětluje to i svým studentům. Přednášela na tuzemských vysokých školách a stále působí jako externí pedagožka v předmětech souvisejících s masmédii. Specializuje se na mediální legislativu, etiku a historii, pomáhá jiným zvládnout vystupování před mikrofonem a kamerou.

Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE