Ocena dostawców


31. 5. 2022.

online

Registrirajte se

Info

Dobry stosunki z dostawcami są bardzo ważne. Będziemy omawiać w jaki sposob budować oraz utrzymywać dobre relacje w dziale zakupów.

Program

Początek: 09:00
ramy czasowe: 30 min

Moderuje: Marta Skalińska
Goście: Martin Kapler i Leszek Pisiałek

Predavači

Leszek Pisiałek

Jest związany z zakupami od 1999 roku, czyli już ponad 21 lat - na początku jako specjalista / kupiec, a od 2003r na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich. Od 1999 roku jest związany z branżą budowlaną. Zarządzał działami zakupów w dużych firmach międzynarodowych takich jak Hydrobudowa-6 (grupa Bilfinger Berger), Mota Engil, Eiffage (ponad 12 lat jako dyrektor ds. Zakupów). Obecnie (od ok. 2,5 roku) pracuje jako Dyrektor ds. Zakupów w Bielskim Przedsiębiorstwie Budownictwa Przemysłowego S.A. Zarządzał i zarządza zespołami zakupowymi od kilku do kilkunastu osób. Miał okazję poznać różne formy i zasady procesów kontrakcji. Tworzył od podstaw zespoły zakupowe i procedury zakupowe. W swojej pracy stosuje tradycyjne procesy zakupowe jak i procesy oparte o nowoczesne elektroniczne narzędzia (np. platformy zakupowe). Uwielbia negocjować oraz dzielić się swoją wiedzą.

Martin Kapler

V oblasti nákupu působí od roku 2008. Pracoval pro společnosti, jakými jsou Eiffage Polska Budownictwo SA, Eiffage Construction ČR, ArcelorMittal Ostrava & ArcelorMittal Polska. V současné době je manažerem nákupu materiálu a služeb ve společnosti Kofola ČeskoSlovensko, včetně dceřiných společností HOOP Polska či UGO. Ve všech předchozích zaměstnáních bylo zavedení e-aukcí a e-poptávek jedním ze základních kroků ke zvýšení efektivity nákupu a zároveň zvýšení transparentnosti. Největší výzvou pro něj byla a stále je implementace elektronických nástrojů v oblasti nákupu stavebních prací a technologií.

Marta Skalińska

Marta získávala své profesní zkušenosti v mezinárodním prostředí velkých společností v různých zemích světa. Měla tu příležitost nabýt spoustu dovedností v různých oborech - vztahy se zákazníky, prodeje i mezd a lidských zdrojů. Podílela se na projektech souvisejících s implementací, automatizací a robotizací různých systémových a provozních procesů. Má ráda výzvy a hledání nekonvenčních řešení.

Registrirajte se

Kontakt osoba

Ostali


Cjenik i kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czechy

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE