Słownik zakupowy vol. 10


28. 6. 2022.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 28. 06 . 2022!

Info

Słownik zakupowy prezentuje pojęcia związane z zakupami i przedstawia je od strony praktycznej. Istnieje możliwość uczenia się na błędach innych, a także śledzenia trendów. Nieoczekiwane zjawiska rynkowe niosą ze sobą również konieczność reagowania w inny sposób niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni podczas zakupów. Pojęcia, o których mówimy, będą częścią słownika zakupów elektronicznych, uzupełnione o wnikliwe komentarze.

Program, w którym w sposób obrazowy omawiane są pojęcia związane z tematyką zakupów oraz zamówień publicznych. Wypowiadać sie na ten temat będą eksperci z działów zakupów i nie tylko.

Program

Początek: 09:00
ramy czasowe: 30 min

Moderuje: Marta Skalińska Gość: Monika Podgórska

Predavači

Monika Podgórska

Kierownik ds. zakupów strategicznych i Negocjator Biznesowy CCC Group. Z zakupami i logistyką związana jest od 2007 roku. Wizjonerka, pasjonatka negocjacji. i biznesu, a do tego jest również certyfikowanym negocjatorem biznesowym, posiada certyfikat "Certified International Professional Negotiator" wydany przez Amerykański Instytut Certyfikacyjny.Od wielu lat rozwija się w obszarze negocjacji, a co za tym idzie psychologii i efektywnego komunikowania się. W ramach negocjacji w Grupie Kapitałowej CCC prowadzi rozmowy w zakresie zakupów towarów i usług z obszarów: marketingu, IT, inwestycji, logistyki, usług transportowych w tym kurierskich, morskich i lotniczych. Monika interesuje się zarządzaniem nowoczesnym, empatycznym i nastawionym na rozwój pracownika, firmy oraz siebie.

Marta Skalińska

Marta získávala své profesní zkušenosti v mezinárodním prostředí velkých společností v různých zemích světa. Měla tu příležitost nabýt spoustu dovedností v různých oborech - vztahy se zákazníky, prodeje i mezd a lidských zdrojů. Podílela se na projektech souvisejících s implementací, automatizací a robotizací různých systémových a provozních procesů. Má ráda výzvy a hledání nekonvenčních řešení.

Cjenik i kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czechy

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE