Mechanizmy Rynków: analiza waluty CNY


1. 6. 2022.

online

Registrirajte se

Info

Serdecznie zapraszamy na webinar organizowany w ramach #AkademiaKupca, której celem jest #BudowanieKompetencjiKupca 4.0 (Industry 4.0). Na webinarze dowiesz się:

  • 1. Co może wpłynąć na wartość CNY w najbliższych miesiącach?
  • 2. Co musisz wiedzeć o walucie CNY, jeżeli Ty lub Twój dostawca kupuje w niej surowce?
  • 3. Gdzie sprawdzić prognozę kursu CNY – narzędzie + interpretacja.

Akcja partnerska, bliższe informacje i rejestracja po kliknięciu tutaj

Program

Początek: 17:00
ramy czasowe: 1 godz.

Moderuje: Jaromir Łuszczewski i Julia Jancy

Predavači

Jaromir Łuszczewski

Uznany w wielu organizacjach menedżer, negocjator oraz konsultant z 18 - letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w międzynarodowych firmach produkcyjnych z branży motoryzacyjnej oraz FMCG. Praktyk z ekspercką wiedzą w dziedzinie zarządzania zakupami, logistyki i inżynierii kosztów. Swoje doświadczenie zdobywał pracując między innymi dla BP, NSK Steering Systems, Volvo. Zarządzał kategoriami produktowymi obejmującymi zróżnicowane komponenty mechaniczne, mechatroniczne, elektryczne, elektroniczne, oprogramowanie, a także materiały do produkcji opakowań giętkich. Obecnie odpowiedzialny za zbudowanie międzynarodowego zespołu zakupowego w obszarze Electromobility, wybór strategicznych dostawców oraz stworzenie strategii zakupowej dla kluczowych podzespołów niezbędnych do napędu pojazdów hybrydowych i elektrycznych. Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Koszalińskiej oraz studiów podyplomowych Executive MBA. Prywatnie pasjonat rynków finansowych i nowych technologii, aktywny inwestor oraz miłośnik narciarstwa.

Julia Jancy

Pracuje w zakupach od 2011. Pracowała w zakupach operacyjnych, następnie w zakupach strategicznych. Od 2015 r. pracuje na stanowiskach managerskich związanych z zarządzaniem zakupami. Porusza się w obszarze generowania oszczędności, usprawniania procesów oraz restrukturyzacji funkcji zakupów. Specjalizuje się w zakupach technicznych, co jest zbieżne z jej wykształceniem. Posiada doświadczenie w zarządzaniu zakupami w obszarzę OPEX direct/indirect oraz CAPEX. Jest właścicielem Akademii Kupca. Współpracuje z przedsiębiorstwami na zasadzie Interim Managementu wspierając funkcję zakupową na drodze ich profesjonalizacji. Jest skoncentrowana na budowaniu kompetencji zakupowych wykorzystując koncepcję „learning by doing”.

Registrirajte se

Kontakt osoba

Ostali


Cjenik i kontakt

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Czechy

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE