SONDA: tentokrát o základních typech e-tendrů


21. 7. 2022.

online

Registrirajte se

Info

Tentokráte o nejčastěji užívaných typech e-tendrů.

Elektronické nástroje v nákupu kopírují zaběhnuté zvyklosti při vyjednávání s dodavateli a navíc, přináší nové možnosti efektivního využití. Společně si projdeme příklady dobré praxe, ukážeme si slepé uličky, „kdy to prostě nefungovalo“, a v neposlední řadě se pokusíme využít potenciál jednotlivých typů e-tendrů na maximum.

Předmětem zkoumání SONDY budou RFx poptávky, ERMMA a prodejní EMMA.

Program

Moderuje: Jan Jedlička a Andrzej Kulbiński
Start: 10:00, délka: 30 min

RFx – Základní stavební kámen

RFi vs. RFp vs. RFq a kdy je v průběhu tendru využít

ERMMA – Matka všech eAukcí

Kola - typy a způsoby využití... / Typy hodnocení s příklady / Semafor a Švýcarská aukce / Pomocné výpočty a další kritéria / Volitelné podmínky

EMMA – Popelka prodeje

Vědeli jste, že...

Predavači

Andrzej Kulbiński

Andrzej joined the hotline international team for PROEBIZ eAuction software in the autumn of 2007. After three and a half years he was promoted to eAuction Specialist, a position in which he deals with the most challenging problems concerning eAuctions in both companies and institutions. What’s more, he is also the trainer of administrators and the best-known trainer of the PROEBIZ system.

Jan Jedlička

Průvodce všemi systémy PROEBIZ se zálibou přenášet kouzlo kolektivního know-how za pomoci triků a tipů z praxe při prezentacích. Své poslaní vidí v překonávání strachu při zavádění inovací a elektronických nástrojů do nákupních procesů v privátním i veřejném sektoru. Baví jej imaginovat vizi úspěchu a následně dohlížet na její zhmotnění.

Registrirajte se

Kontakt osoba

Ostali


Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE