Za jeden provaz! Spolupráce nákupu a obchodu


27. 9. 2022.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 27. 09 . 2022!

Info

Vztah nákupčího a obchodníka, v jedné společnosti, nebo na straně klientské, to je věčné téma. Představy o práci, roli a schopnostech toho druhého, stále plné předsudků a mýtů… proč tomu tak je? Otázka spolupráce obchodního i nákupního oddělení je pro úspěch celé firmy klíčová, bohužel ne vždy se ale toto obejde v každé firmě bez problémů. Proč to tedy mezi nákupem a obchodem občas vázne? Zeptali jsme se našich hostů, Jana Hirsche (firemní nákup) a Martina Hurycha (obchod) jak najít společnou řeč? Co je pro spolupráci klíčové? Nejčastější problémy, se kterými se obě strany potýkají a jak je řešit.

3,2,1, Zážeh. O nákupu a obchodu si povídal Martin také s kolegou Lukášem. Také se točilo u nás ve studiu a je to jediný díl Martinova pořadu Zážeh točený v Ostravě.

Na podcast Zážeh s Lukášem Vyskočilem se podívejte zde

Program

Začátek: 10:00
časový rámec akce: 30 min

Moderuje: Ivana Ondruchová
hosté: Jan Hirsch, Martin Hurych

Predavači

Martin Hurych

Martin je odborník na obchod v B2B sektoru a své více než 20ti leté zkušenosti ve vedení globálních výrobně-obchodních společnostech v různých zemích světa zúročuje jako bussiness akcelerátor, externí ředitel, bussiness mentor a kouč. Primárně se specializuje na vedení výrobních, obchodních a IT firem, B2B obchodních týmů, zvyšování jejich efektivity a zavádění strategii komplexního prodeje. Jak uvádí na svém webu pomohu z vašich šedých myšek hvězdy a z hvězd skvěle šlapající tým.

Jan Hirsch

Jan has been building experience in international procurement and logistics since 1995. He has led procurement teams in both small and large companies, such as Unipetrol, KUKA and BLANCO. He has dealt with a variety of projects in process management, mapping and analysis, process improvement, transfer of experience, teaching, translating and personal development training, as well as his own B2C project. In the latter, he combines his love of good beer and the fulfillment of his creative desire in graphics. He lives in a small village in the Ore Mountains and enjoys walking with his partner and the dog. He plays bass and sings in a thrash metal band. Among other things, he also enjoys the works of Terry Pratchett.

Ivana Ondruchová

She worked for four years within the PROEBIZ project as an expert lecturer and administrator specializing in eAuctions in the corporate and public sector, where she helped PROEBIZ's Czech and foreign clients with the most complex e-auction cases. Currently, she is a dramaturge at PROCUREMENT BOARD TV, where she also acts as a presenter of programs for the professional procurement community.

Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Barbora Halfarová
E-mail: halfarova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE