Słownik zakupowy vol. 14


29. 11. 2022.

online

Registrirajte se

Info

Słownik zakupowy prezentuje pojęcia związane z zakupami i przedstawia je od strony praktycznej. Istnieje możliwość uczenia się na błędach innych, a także śledzenia trendów. Nieoczekiwane zjawiska rynkowe niosą ze sobą również konieczność reagowania w inny sposób niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni podczas zakupów. Pojęcia, o których mówimy, będą częścią słownika zakupów elektronicznych, uzupełnione o wnikliwe komentarze.

Program, w którym w sposób obrazowy omawiane są pojęcia związane z tematyką zakupów oraz zamówień publicznych. Wypowiadać sie na ten temat będą eksperci z działów zakupów i nie tylko.

Program

Początek: 09:00
ramy czasowe: 30 min

Moderuje: Marta Witoszová - Skalińska
Goście: Igor Miota, Andrzej Kulbiński

Predavači

Igor Miota

Igor uważa, że może w wieku 30 lat nie miałby prawa mówić o swoim doświadczeniu w zakupach, ale ciężka praca i szczęście poznania wspaniałych ludzi wprowadziły go w poważny świat zakupów już w wieku 25 lat. Zajmuje się zakupami od około 5 lat i nie ma zamiaru odchodzić od zakupów, ponieważ jest to bardzo ciekawa i dynamiczna praca. Zaczynał jako konsultant ds. cyfryzacji zakupów i odnalazł się w tym zawodzie, więc postanowił spróbować się w realnej roli kupca, aby później albo wrócić jako ekspert ds. cyfryzacji zakupów, albo pozostać w zakupach jako ekspert w tej dziedzinie. Nie wie, co przyniesie przyszłość, ale wie, że odnajduję się w zakupach i dlatego lubi rozmawiać na ten temat.

Andrzej Kulbiński

Andrzej joined the hotline international team for PROEBIZ eAuction software in the autumn of 2007. After three and a half years he was promoted to eAuction Specialist, a position in which he deals with the most challenging problems concerning eAuctions in both companies and institutions. What’s more, he is also the trainer of administrators and the best-known trainer of the PROEBIZ system.

Marta Witoszová - Skalińska

Marta získávala své profesní zkušenosti v mezinárodním prostředí velkých společností v různých zemích světa. Měla tu příležitost nabýt spoustu dovedností v různých oborech - vztahy se zákazníky, prodeje i mezd a lidských zdrojů. Podílela se na projektech souvisejících s implementací, automatizací a robotizací různých systémových a provozních procesů. Má ráda výzvy a hledání nekonvenčních řešení.

Registrirajte se

Kontakt osoba

Ostali


Cjenik i kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czechy

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE