Elektronické prieskumy


6. 12. 2022.

online

Registrirajte se

Info

Ako sa dá rýchlo zareagovať na stratu dodávateľa a hľadať k nemu alternatívy. Ako pomocou elektronického dopytu osloviť potenciálnych dodávateľov a zistiť ich možnosti, kapacity. Ako dať vedieť trhu, že hľadáme a sme tu. Ako si mapovať trh, overovať ceny pomocou elektronických nástrojov. Ako to majú dodávatelia. Osobné skúsenosti a postrehy. Ako sa vyvíjala prax s e-dopytami pred dvoma rokmi, pred rokom a aká je situácia dnes. Kde sú limity tejto formy „súťaže“.

Program

Štart: 10:00, dĺžka 30 min
Moderuje: Kristina Kaplanová

Hosť: Stanislav Štift

Predavači

Stanislav Štift

Pôsobí v oblasti nákupu vyše 18 rokov, spočiatku v obchodnej, posledných 9 rokov vo výrobnej sfére, kde v spoločnosti ECCO šéfuje nákupnému oddeleniu. Usiluje sa o zlepšovanie a zjednodušovanie procesov, elektronizáciu v nákupnom procese, ako aj automatizáciu a robotizáciu tak, aby nákupný tím mal priestor prinášať pridanú hodnotu a nebol len byrokratickou zložkou vo firme. Presadzuje dodržiavanie procesov a nenávidí Maverick Buying.

Kristina Kaplanová

Až na několik let, které pracovně strávila v zahraničí, patří mezi kmenové zaměstnance společnosti PROEBIZ s.r.o. Od roku 2000 se podílí na implementaci tendrovacího nástroje TENDERBOX PROEBIZ do prvních výrobních společností a institucí na Slovenském trhu a od roku 2013 také na vývoji, implementaci a zdokonalení systému JOSEPHINE, který se stal po státním systému EVO dvojkou na trhu. Elektronizaci má jako koníčka a posouvání hranic v e-procurementu bere vždy jako výzvu.

Registrirajte se

Kontakt osoba

Ostali


Cjenik i kontakt

Vypijeme si spoločne kávu a namiesto osobného stretnutia sa pozdravíme u obrazoviek počítača. Webinár je zdarma. Vyplňte, prosím, len registráciu.

Kontakt:
Iaroslava Hovanet
E-mail: hovanet@proebiz.com
GSM: +421 908 717 359

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE