Súťaž návrhov VI.


31. 1. 2023.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 31. 01 . 2023!

Info

Čo sa deje v súťaži návrhov od jej prípravy cez predkladanie a vyhodnocovanie návrhov až po rokovanie s víťazom?

S čím sa môžeme v tomto období stretnúť, na čo si dať pozor? Odpovede na tieto a ďalšie otázky sa dozviete v programe Súťaže návrhov, ktorými vás prevedie Braňo Šarmír.

Program

Štart: 11:00, dĺžka 30 min
Moderuje: Branislav Šarmír

  • Ako sa darí súťažiam návrhov na Slovensku?
  • Aké typy súťaží sa realizujú, koľko ich je, ktoré konkrétne?
  • Ako sa ďalej rozvíjať v tejto oblasti?

Predavači

Branislav Šarmír

Absolvent Fakulty podnikového managementu na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Během své profesní dráhy působil v oblasti marketingu a péče o zákazníky v telekomunikačním, bankovním a IT sektoru. Od roku 2011 se věnuje zadávání veřejných zakázek, nákupu a e-aukcím. Vyhledává příležitosti ke zlepšování procesů, tak aby se zadávání veřejných zakázek zjednodušilo a zpřehlednilo.

Martin Zaiček

Architekt a kultúrny profesionál. Pôsobí na Úrade Slovenskej komory architektov (SKA), kde sa z pozície zástupcu riaditeľky úradu venuje stratégiám a partnerstvám pri tvorbe architektonických politík a rozvoja architektúry vo sfére verejnej správy. Od roku 2016 zastrešuje na SKA procesy overovania súťaží návrhov a od roku 2021 prostredníctvom Inštitútu SKA aj organizovanie súťaží návrhov.

Cjenik i kontakt

Vypijeme si spoločne kávu a namiesto osobného stretnutia sa pozdravíme u obrazoviek počítača. Webinár je zdarma. Vyplňte, prosím, len registráciu.

Kontakt:
Martina Kolková
E-mail: kolkova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 601 168 896

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE