Katalogi wewnętrzne, czyli jak uprościć zakupy


26. 1. 2023.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 26. 01 . 2023!

Info

Zakupy już dawno zmieniły środowisko na cyfrowe i świetnie się w nim odnajdują. W tym programie zaprezentujemy Wam w jakis sposób możecie sobie ułatwić zakupy w firmie czy instytucji.

Program

Początek: 09:00
ramy czasowe: 30 min

Moderuje: Marta Witoszová – Skalińska
Gość: Piotr Krompiewski i Beata Gałuszka

Predavači

Marta Witoszová - Skalińska

Marta získávala své profesní zkušenosti v mezinárodním prostředí velkých společností v různých zemích světa. Měla tu příležitost nabýt spoustu dovedností v různých oborech - vztahy se zákazníky, prodeje i mezd a lidských zdrojů. Podílela se na projektech souvisejících s implementací, automatizací a robotizací různých systémových a provozních procesů. Má ráda výzvy a hledání nekonvenčních řešení.

Beata Gałuszka

Absolvovala Fakultu filologie na Slezské univerzitě v Katovicích a Ostravské univerzity v Ostravě. Profesní kariéru začala v Katovické firmě jako překladatel a poté získala zkušenosti v české pobočce mezinárodní logistické společnosti. V roce 2011 začala pracovat ve společnosti NAR marketing s.r.o. v polském týmu. Po sedmi měsících, byla jmenována obchodním konzultantem a trenérem. Od ledna 2012 pracuje na implementaci eAukčních řešení v mezinárodním obchodním týmu.

Piotr Krompiewski

Piotr Krompiewski is among the experienced bards of public procurement and other eTenders at PROEBIZ. A former professional soldier, he embarked on his digitalisation mission in 2013. His first post was "liaison officer" for the JOSEPHINE development team, which is working on public sector procurement. Since 2017, he has been part of the Polish business team. In his previous career, he served in the Polish Army for almost eleven years, reaching the rank of platoon commander.

Cjenik i kontakt

Ze względu na wyjątkową sytuację w naszym kraju, szkolenie jest bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie rejestracji.

Kontakt:
Patrycja Fulneczek
tel.: +48 517 071 485
e-mail: fulneczek@proebiz.com

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Czechy

Back to Top
The Procurement Board works with open cookies. The reason for that is to make it possible to process the data that are necessary for the correct course and evaluation. Learn more about cookies and their settings HERE