Budúcnosť katalógových nákupov


27. 10. 2020.

On-line webinár

Pažnja: ovaj događaj se je završio 27. 10 . 2020!

Info

Poďte s nami debatovať, vymieňať si názory, alebo len tak si niečo vypočuť o e-katalógoch. Sú katalógy cestou pre riadenie požiadaviek naprieč organizáciou? Prostriedkom pre odbremenenie nákupného oddeleniu od vybavovania rutinných požiadaviek? A možnosťou na prenesenie zodpovednosti na interného zákazníka v jasne nastavených mantineloch?

Poďte s nami urobiť aj také malé resumé, ohliadnuť sa späť so skúsenosťami z posledného polroka s našim MARQUETom (vnútorný nákupný katalóg). Od ľudí, od očakávania a až po technické údaje (ako napríklad prepojovanie systému). Po prekážky, ktoré možno prekonať a naše nové výzvy.

Program

Štart: 13:00, dĺžka 60 až 75 min

1) niečo málo o e-katalógu

úvodná teória / nasadenie e-katalógov do reálií / typy katalógov / jednotliví aktéri (od riaditeľa, nákupcu až po interného zákazníka)

2) schvaľovací proces a reporting (big dáta)

každá organizácia je iná / vnútorné predpisy verzus voľnosť, zodpovednosť / reporty a potrebné údaje / prečo ľudia hovoria „áno“ alebo „nie“ e-katalógom

3) náš MARQUET

prostredie e - shopu / požiadavka / schvaľovanie/ čím ste nás už inšpirovali

4) voľná diskusia

Zdieľajte s nami Vaše názory a skúsenosti.


Predavači

Kristina Kaplanová

Až na několik let, které pracovně strávila v zahraničí, patří mezi kmenové zaměstnance společnosti NAR marketing. Od roku 2000 se podílí na implementaci e-aukčního nástroje TENDERBOX PROEBIZ do prvních výrobních společností a institucí na Slovenském trhu a od roku 2013 také na vývoji, implementaci a zdokonalení systému JOSEPHINE, který se stal po státním systému EVO dvojkou na trhu. Elektronizaci má jako koníčka a posouvání hranic v e-procuremente bere vždy jako výzvu.

Lukáš Vyskočil

Věčně pozitivní, věčně usměvavý a s nezlomnou vůlí, to je Lukáš. Velkou část působení v PROEBIZ strávil na IT oddělení, kde se do myslí ostatních zapsal jako jednoznačně nejspolečenštější člen ze všech ajťáků i developerů. Následovala roční štace v obchodním týmu a setkávání s klienty, situovaná jako příprava pro současnou pozici. Dnes je projektovým manažerem systému MARQUET, kde naplno uplatňuje nabité zkušenosti z IT a obchodu, protože rozumí oběma jazykům, a to jak tomu analyticky-vývojářskému, tak i tomu klientskému. V podstatě působí jako tlumočník mezi těmito světy, které sice mluví stejnou řečí, ale obtížněji si rozumí. Projekt MARQUET adoptoval jako své dítě a jeho vývoj zastřešuje.

Cjenik i kontakt

Vypijeme si spoločne kávu a namiesto osobného stretnutia sa pozdravíme u obrazoviek počítača. Webinár je zdarma. Vyplňte, prosím, len registráciu.

Kontakt:
Eva Lukianová
E-mail: lukianova@proebiz.com
GSM: +421 917 857 423

NAR marketing s.r.o.
organizačná zložka podniku zahraničnej osoby
Šulekova 2,
Bratislava,
811 06, Slovenská republika

Back to Top