Zkušenosti s DNS na opravy a modernizace budov a IT nákupy


10. 3. 2021.

online

Registrirajte se

Info

Slezská Ostrava udělala významné rozhodnutí a zavedla dvě DNS na opakované výběry dodavatelů. Jedno mělo přednost, a to na opravy a modernizace budov, protože to jsou častá a opakovaná výběrová řízení převážně na rekonstrukce bytů, která mají stálý okruh dodavatelů, a už bylo neúnosné časové zdržení každé realizace, než se připraví, vypíše a zprocesuje klasické výběrové řízení. DNS je zavedené necelý rok, realizují se dílčí zakázky a celý proces se velmi zjednodušil a zrychlil. Podobná situace byla u nákupu výpočetní techniky, příslušenství a spotřebního materiálu, proto bylo jen logické rozhodnutí zavést druhé DNS. S panem starostou si budeme povídat o jeho rozhodnutí jít cestou DNS a dosavadních zkušenostech.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Jana Vítová + host: Richard Vereš, starosta městského obvodu Slezská Ostrava

Predavači

Richard Vereš

Jeden z nejmladších starostů v zemi řídí dvaadvacetitisícovou Slezskou Ostravu. Před nástupem do funkce se zabýval veřejnými zakázkami v advokátní kanceláři HAVEL & PARTNERS. V gesci je má nyní i na svém úřadě. Za dva roky ve funkci zvládl zprofesionalizovat tým obecních zakázkářů, zefektivnit proces zadávání veřejných zakázek a otevřít menší zakázky novým dodavatelům zavedením dynamických nákupních systémů.

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Registrirajte se

Kontakt osoba

Ostali


Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Eva Kudelová
gsm: +420 702 263 580
tel.: +420 597 587 136
e-mail: kudelova@proebiz.com

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top