TENDERBOX PROEBIZ - čo na školení nebolo


24. 3. 2021.

online

Pažnja: ovaj događaj se je završio 24. 03 . 2021!

Info

Počas interaktívneho webinára, prevedieme účastníkov menej používanými funkcionalitami TENDERBOXu, rôznymi vychytávkami, ktoré administrátorom pomôžu zjednodušiť prácu, a možno o nich ani nevedia. Povieme si napríklad ako si uľahčiť prácu vďaka prednastaveným šablónam tendrov ale aj výziev v nich, importy položiek a rovnako dodávateľov, vyhľadávanie dodávateľov podľa kľúčového slova, exporty dát do xls, alebo ako funguje schvaľovací proces priamo v systéme.

Veľký priestor bude aj na otázky.

Program

Štart: 9:00, dĺžka 60 + 15min (diskusia)

  • 1.- Šablóny – uľahčime si prácu
  • 2.- Import- hromadné nahodenie dát či už pri dodávateľoch alebo položkách
  • 3.- Schvaľovací proces priamo v TENDERBOX
  • 4.- Export dát - štatistiky
  • 5.- RFx dopyty- cyklické dopyty
  • 6.- Diskusia

Predavači

Martin Mikušec

Školitel systémů PROEBIZ pro Slovensko, který se po studiu andragogiky rozhodl přenést získané zkušenosti do vlastní práce. V prostředí elektronizace nákupních procesů je jako doma. Ročně zrealizuje desítky školení a zaškolil už stovky lidí. Taktéž se podílí na organizovaní dalších vzdělávacích akcí společnosti a aktivně se podílí i na samotné implementaci a vývoji systémů.

Lucia Kormaňáková

Pracuje na helpdesku viac ako 5 rokov. Predtým na pozícii školiteľky pôsobila 3 roky. Konzultuje nastavenia VO v systémoch JOSEPHINE a TENDERBOX, ale aj nastavenie súťaží pre firemný sektor. Svoje skúsenosti úročí pri riešení náročných zadaní. Jej heslom je, že na všetky problémy sa dá nájsť riešenie.

Cjenik i kontakt

Vypijeme si spoločne kávu a namiesto osobného stretnutia sa pozdravíme u obrazoviek počítača. Webinár je zdarma. Vyplňte, prosím, len registráciu.

Kontakt:
Laura Haliarska
E-mail: haliarska@proebiz.com
GSM: +421 908 717 359

PROEBIZ s.r.o.
Masarykovo náměstí 52/33,
Ostrava - Moravská Ostrava,
702 00, Česká republika

Back to Top