Trendy ve stavebních zakázkách vol. 2


22. 4. 2021.

online

Registrirajte se

Info

Co je důležité u stavby? Mít kvalitní projekt a dobrého partnera. Nekvalitní projekt může způsobit chyby a následná náprava chyb není úplně jednoduchá. Ano, máme možnost změny závazku, ale jdou skutečně všechny realizovat? Je jednoduché splnit všechny podmínky? Smluvní podmínky jsou základem každého vztahu, a mohou spoustu věcí v případě realizace vyřešit. Pohled na ně a možnost vybrání si smluvního partnera na základě kvality a nikoliv jen ceny, to je to co nás trápí. A příklady dobré praxe existují.

Program

Začátek: 13:00
časový rámec akce: 60 min

Moderuje: Jana Vítová
hosté: Kateřina Koláčková, Jakub Váňa, Roman Novotný

Rozbor úspěšně realizované zakázky. Přístup, který je revoluční pro zadávání veřejných zakázek u staveb. Diskuze se primárně zaměří na 3 aspekty.

  • Hodnocení kvality, cena pouze jako jedno z kritérií
  • Změny závazku
  • Smlouvy

Predavači

Jakub Váňa

He started in public procurement as part of his internship while studying law and this field immediately appealed to him, largely thanks to his great colleagues at the South Moravian Regional Authority, who taught him a great deal and who he is currently honoured to lead. He sees public procurement as an opportunity to contribute to the development of the environment which we inhabit from day to day, so he tries to approach it responsibly and with common sense, but at the same time so that the award process is not only the same merry-go-round of formalities, but it is able to satisfy our goals and priorities.

Roman Novotný

Roman Novotný, a lawyer such as you have never seen before. He’s an innovator, enthusiast and tease who, in his free time, awards public procurement contracts. He will also know a lot about why it pays to monitor supplier parameters such as expertise, risk, advanced solutions, managerial skills and, last but not least, price, which should always match the job offered.

Kateřina Koláčková

Svému poslání, které spočívá v mimořádně aktivní podpoře změn nákupního chování zadavatelů a zjednodušení a zrychlení nákupních procesů, se Kateřina Koláčková věnuje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. V oblasti elektronizace veřejných zakázek má rozhodně čím inspirovat. Vždyť od roku 2006 ve své společnosti Otidea proškolila více než 10 tisíc zadavatelů a úspěšně realizovala tendry převyšující hodnotu 5 miliard korun.

Symbolický návrat ke kořenům je jedním z motivů profesní cesty Jany Vítové, která byla v roce 1990 vůbec prvním zaměstnancem firmy NAR marketing. Přestože po dvou letech odešla a začala podnikat, v roce 2007 přijala nabídku vrátit se zpět a od té doby úspěšně rozšiřuje řady uživatelů softwaru PROEBIZ. Je vedoucí konzultačního týmu neboli country manažerem pro Moravu, část východních Čech a Vysočinu.

Registrirajte se

Kontakt osoba

Ostali


Cjenik i kontakt

Událost je bezplatná - vyplňte, prosím, jenom registraci.

Kontakt:
Zuzana Kawuloková
E-mail: kawulokova@proebiz.com
Tel.: +420 597 587 106
GSM: +420 723 982 664

PROEBIZ
Masarykovo náměstí 33
702 00, Ostrava
Česká republika

Back to Top