Vyhodnocovanie JEDu a využitie tretích osôb k preukázaniu podmienok účasti


20. 4. 2021.

online

Info

Počas tohto webináru sa oboznámite s tými najzaujímavejšími situáciami pri vyhodnocovaní podmienok účasti naviazaných na využívanie kapacít tretích osôb a jednotných európskych dokumentov.

Venovať sa budeme aj otázke odhaľovania fiktívnych kapacít tretích osôb, ktoré pri plnení nikdy neuvidíte a dôsledkom z toho vyplývajúcim. Nedbanlivosť uchádzačov pri preukazovaní podmienok účasti alebo vypĺňaní JED-u môže byť "trestaná" aj oprávneným vylúčením. Budete prekvapení aké detaily rozhodujú a akú vážnosť klásť informáciám uvedeným v JEDe!

Spoločne si prejdeme zaujímavé judikáty Súdneho dvora EÚ, rozhodnutia ÚVO a rozsudky slovenských súdov.

Registrácia APUeN SK >>

Program

Začátek: 09:00
časový rámec akce: 210 min

Moderuje: Mgr. Marcela Turčanová, LL.M.

Podmienky využitia kapacít tretích osôb pri preukazovaní splnenia podmienok účasti

Kedy sú kapacity reálne a kedy vzniká pochybnosť o fiktívnosti kapacít tretích osob

Dajú sa fiktívne kapacity nahradiť novou treťou osobou alebo je nutné uchádzača vylúčiť?

Dôsledky nesprávnych vyplnení JEDov

Organizačné info:
Webinár bude prebiehať on-line na platforme ZOOM Webinar. Budete potrebovať PC/notebook alebo mobilné zariadenie (ideálne tablet) s iOS alebo Android a stabilné internetové pripojenie. Kamera ani mikrofón nie sú potrebné, avšak vďaka funkčnému mikrofónu sa budete môcť jednoduchšie zapojiť do diskusie a klásť otázky. Otázky budete môcť klásť aj klasickým "chatom" počas webináru.

Predavači

Marcela Turčanová

Anyone who wants to teach people how to spend state money prudently needs to be courageous and patient, which definitely describes Marcela Turčanová, Vice-President of Slovak APUeN and also Manager of the APUeN Academy of Education. With enlightenment her ambition, she is fully dedicated to and engaged in the digitisation of public procurement and education in working with the Slovak Electronic Contract System. She nominates the best practitioners for the FSA competition, which she organizes every year.

Cjenik i kontakt

Cena:
1511 Kč / 57,50 €, bez DPH/VAT

Kontakt:
Peter Turčan
E-mail: peter.turcan@apuen.sk

APUEN AKADÉMIA s.r.o.
Zámocká 8
811 01, Bratislava

Registrácia APUeN SK >>

Back to Top